Credobus Mosonmagyaróvár – ETO FC Győr 0-5 (0-4)
Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep. V.: Zimmermann (Ring, Szabó D.)

Mosonmagyaróvár: Slakta – Simita, Czingráber, Deák I., Bekker, Kapornai, Végső (Gáncs 85’), Csóka (Vukaszovics 74’), Illés D. (Szabó B. 62’), Horváth K. (Papp L. 85’) Szendeff (Puhtyejev 46’). Vezetőedző: Nagy Ádám.

ETO: Gyurákovics – Vera (Diarra 78’), Szépe, Boldor, Csontos D., Vingler (Urblík 62’), Anton Boschilia (Riquelme 78’), Skvarka, Bumba, Lukics (Farkas B. 62’). Vezetőedző: Borbély Balázs.

Gsz.: Bumba (17’, 33’), Boschilia (10’), Csontos (21’), Farkas B. (75’).

Az új vezetőedző, Borbély Balázs több poszton is változtatott a múlt heti kezdőcsapathoz képest, többek között kényszerűségből, Ruisz Barnabás betegsége miatt Gyurákovics állt a gólvonalon.
A 7. perc legvégén Skvarka veszélyes beadását gyűjtötte be Slakta. Két perccel később Anton távoli szabadrúgása után védett bravúrral a hazai hálóőr. A 10. percben már gólt ünnepelhettünk! Boschilia ragasztott ballal bombagólt a bal felsőbe 0-1. Hét perccel később Boschilia az előkészítésben jeleskedett, beadását Bumba vágta közelről a hálóba 0-2. A 21. percben Csontos vállalkozott lövésre húsz méterről, a labda a hosszú alsóban kötött ki 0-3. Bő félóra játék után Lukic megcsúsztatott labdájára Bumba érkezett, aki megszerezte saját maga második, csapata negyedik gólját. A 38. percben nagyszerű támadás végén Bumba lövését védte lábbal Slakta. Az 56. percben Vingler centerezésére Skvarka érkezett, közeli lövésénél bravúrral védett az óvári kapus. A 75. percben parádés támadás végén a hosszú sérülése után visszatérő Farkas Balázs talált a hálóba 0-5. A mérkőzés hajrájában alakult ki az első hazai helyzet, ám Gyurákovics bravúrral hárított.

Borbély Balázs: - Nincs könnyű hét mögöttünk, hektikus napjaink voltak. Elsősorban fejben kellett felrázni a társaságot. Az első félidővel maximálisan elégedett vagyok, de vannak hibák, amiket még ki kell javítani.