Akadémiai szezonértékelő: U9
Hatalmas ugráson ment át a mögöttünk hagyott szezonban a Czégány Bence vezette korosztály. Új játékelemek beemelése, valamint a megnövelt létszámos játékok is szerepelnek a teljesített célok között.
Czégány Bence, az U9-es csapat vezetőedője:
"A mögöttünk álló szezon rengeteg élményt, tapasztalatot és fejlődést hozott a gyerekek számára. Az év során számos hazai és nemzetközi tornán vettünk részt, ahol hétről hétre egyre többet tanultak a játékról. Külön öröm volt látni, hogy stílusjegyeink egyre többször visszaköszöntek a pályán. Az év során sokat fejlődött a gyerekek egyéni támadó- és védőjátéka, a tavaszi szezon második felére pedig a társas együttműködésekben is sikerült előrelépniük. A 4+1-es játék mellett az év végére már a 6+1-es játékrendszer kihívásaival is sikeresen megismerkedtek. Köszönöm a fiúk egész éves erőfeszítését, valamint a szülők támogatását és együttműködését. Mindenkinek jó pihenést kívánok a nyárra!"