Asszisztensek: Baghy Csaba, Sinkovicz Dániel

95. Vége a mérkőzésnek! Szeged-Csanád Grosics Akadémia - ETO FC 0-1.
90. Letelt a rendes játékidő, 5 perc lesz a hosszabbítás.
90. Temesvári lövése után védett Fadgyas hatalmas bravúrral.
88. Egy megpattanó labda nem sokkal kerülte el a kapunkat.
86. Vitális ütközött egy védővel, ami után a földön maradt.
82. Tuboly állította meg Dobos sárga lapot érően.
81. Tizenhét méterről végezhetünk el szabadrúgást.
79. GÓÓÓÓL!!!! Farkas B. lövése lepattant egy védőről, ami így Klausz elé került, fiatal támadónk a kapus mellett a hálóba lőtt!
79. Toma távoli bombáját nagyot vetődve védte Molnár-Farkas.
77. Tuboly beadását Klausz kevéssel fejelte mellé.
75. Kóródi ugrott fel Vitálissal egy felívelést követően, ami után a játékvezető kiállította.
73. Kovács M. tisztázott szögletre, Vitális sarokrúgásával folytatódhat a játék.
71. Szimcso beadása pattant szögletre Ódor hátáról.
67. Három helyen változtatott Klausz László: Priskin, Bacsa és Óvári helyére érkezett Farkas B., Klausz és Szimcso.
62. Gajdos centerezését gyűjtötte be Fadgyas.
54. Egy jobb oldali szöglet után Simon Á. fejelt, Fadgyas a felsőlécre tolta, majd a kipattanó után is hatalmas bravúrral védte Vári lövését.
51. Priskin próbálkozott távoli lövéssel, a labda a jobb felső mellett hagyta el a játékteret.
46. A szünetben cserélt Klausz László. Forgács helyére Vincze érkezett a második negyvenöt percre.
46. Elkezdődött a második félidő!
45. Vége az első félidőnek! Szünetben Szeged-Csanád Grosics Akadémia - ETO FC 0-0.
45. Még egy szögletet elvégezhet a Szeged a ráadásban.
42. Vitális szaladt el a bal oldalon, középre adott, ahol Bacsa elől mentett az utolsó védő.
37. Horváth K. és Forgács kapott sárgát egy kakaskodás után.
35. Horváth K. lőtt keresztbe egy hosszú indítás után, a labda nem sokkal ment el a kapunk mellett.
34. Tuboly passzolt vissza az alapvonalról Priskin elé, aki kapásból a védőbe bombázott.
32. Egy beadást követően Kovács K. nem találta el a labdát, ami még ott maradt előtt, középre emelt, ahol Óvári fejelt a kapu fölé.
28. Egy gyors megindulás után Csoboth tette középre az érkező Gajdos elé, aki a kapu mellé lőtt.
26. Vitális egy szép csel után lőtt Molnár-Farkas kezébe.
22. Ódor beadásába Forgács lépett bele, újabb szögletet lőhet a Szeged.
18. Csoboth tört be a tizenhatosunkon belülre, majd Germánhoz passzolt, aki a kapu mellé pörgetett.
16. Temesvári távoli lövése vágódott szögletre egy játékosunkról.
11. A szögletre Temesvári érkezett a hosszún, aki a kapura is tudta továbbítani a labdát, Kovács K. a gólvonalon mentett.
11. Csonka csúsztatta szögletre a labdát, a bal oldalról végezhet el sarokrúgást a Szeged.
8. Ódor centerezése után mentett Fadgyas, majd a védőink tisztázni tudtak.
6. Horváth K. próbálkozott távolról, ám lövése jócskán célt tévesztett.
4. Szögletet végezhet el a Szeged a jobb oldalról.
2. Priskin ellen követtek el szabálytalanságot a térfelünk közepén.
1. Elkezdődött a mérkőzés! Csapatunk tiszta fehérben, míg a hazaiak kék-fehérben szerepelnek a találkozón.