Gólszerzők: Tóth M. (18', 64')

Live stream

93. Vége a mérkőzésnek, ETO FC - Szombathelyi Haladás 0-2.
90. Letelt a rendes játékidő, 2 percet hosszabbít a játékvezető.
87. Farkas B. és Berki játszott össze, aki Óvári elé passzolt, ám szélsőnk túl közel volt már a kapushoz, így a lábába rúgta a labdát.
86. Priskin kapott sárgát műesésért.
83. Tóth M. helyére Monori érkezik.
80. Kállai szabálytalankodott sárga lapot érően Óvárival szemben.
76. Óvári középre tartó passzát vágták ki szögletre a vendégek.
75. Rózsa kapott sárgát időhúzásért.
67. Toma kapott sárgát a félpályán.
65. Lencse vezette egy az egyben Fadgyasra a labdát, aki remekül mozdult ki a kapujából, és szedte fel a labdát.
64. Tóth M. elé került a labda a tizenhatosunkon belül, akinek éles szögből leadott lövése megpattant egy védőnkön, így került a hálóba 0-2.
62. Farkas B. váltotta Vitálist.
56. Bacsa csapott le egy lepattanó labdára, tolt rajta egyet, majd ballal nem sokkal a kapu mellé lőtt.
54. Vitális harcolt ki szögletet a jobb oldalról.
53. Kiss B. erős szabadrúgását Fadgyas csak kiütni tudta.
52. Forgács kezezése után veszélyes helyről végezhet el szabadrúgást a Haladás.
51. Berki adott remek labdát Priskinnek, aki kapura fordult, nagy helyzetben Rózsa lábába lőtt.
46. Elkezdődött a második félidő! Klausz László két helyen változtatott, Berki és Óvári érkezett Bagi és Vernes helyére.
45. Nem hosszabbított a játékvezető, vége az első félidőnek, szünetben ETO FC - Szombathelyi Haladás 0-1.
45. Vitális vitte rá a szombathelyi védelemre a labdát, középre cselezett, majd bal lábbal lőtt, amit Rózsa magabiztosan védett.
42. Doktorics jó huszonöt méteres lövése nem sokkal szállt el a felsőkapufa fölött.
39. Lencse kapott sárgát, mert sípszó után elrúgta a labdát.
37. Toma egy szép csellel két védőt is átvert, éles szögből leadott lövését Rózsa hárította.
32. Priskin gurított vissza a tizenhatoson belül Vernesnek, aki nagy helyzetben lőtt fölé.
30. A mérkőzés hivatalos nézőszáma: 900.
28. Tóth M. lövése Forgácsról perdült szögletre.
23. Holdampf kapott sárgát a Vitálissal szemben elkövetett szabálytalanságért.
21. Priskin szerzett labdát, amivel lement az alpvonalig, ott megverte védőjét, majd beadott, ám középen nem érkezett senki, így felszabadított a Haladás.
19. Fodor kapott sárga lapot a félpályán elkövetett szabálytalanságért.
18. Megszerezte a vezetést a Haladás. Doktorics lövése még kifelé pattant a kapufáról, ám Tóth M. közelről a hálóba lőtt.
16. Bosnjak ápolása miatt áll a játék.
9. Bacsa harcolt ki szögletet védője mellett.
8. A veszélyesen érkező szabadrúgás szögletre pattant egy védőnkről.
7. Jobb oldalról végezhet el szabadrúgást a Haladás.
5. Lencse távoli lövése kerülte el a kapunkat.
4. Tóth M. beívelése szállt el a kapunk előtt, és érintés nélkül hagyta el a pályát.
1. Elkezdődött a mérkőzés! Csapatunk tiszta fehérben, míg a vendégek tiszta zöldben szerepelnek.
-10. Klausz László az alábbi kezdőcsapatot küldi pályára: Fadgyas – Kovács K., Fodor, Csonka, Forgács, Toma, Bagi, Vitális, Bacsa, Priskin, Vernes. Hajrá ETO!