Nyíregyháza Spartacus - WKW ETO FC Győr 1-0

Asszisztensek: Kovács II. Gábor, Márkus Péter

93. Vége a mérkőzésnek! Nyíregyháza Spartacus - WKW ETO FC Győr 1-0.
90. Letelt a rendes játékidő. Három perc lesz a hosszabbítás.
87. A gólszerző Gresó is elhagyja a pályát, helyére Végső Előd érkezik.
85. Vitális és Sipos érkezik az ETO-ba Berki és Egerszegi helyett.
81. Papp készítette vissza a labdát Zamostnynak, aki egyből fejelt, de a labda elkerülte a kapunkat.
80. Berki szerzett labdát a félpályánál, egyből indította is Priskint, de a kilépő támadónk már lesen volt.
74. Szöglet után keveredés alakult ki a Nyíregyháza kapuja előtt, ami után Fejes a felső kapufát találta el, majd tisztázni tudtak a védők.
73. Prsikin elől szögletre tisztázott Szokol.
72. Györgyi kemény lövését öklözte ki Gundel-Takács a jobb felső sarokból.
71. Fejes szabadított fel, hazai szöglet következik.
69. Csató Sándor is kettőt cserél. Májer és Hanzli jött le, míg Horváth Olivér és Múcska ment fel.
67. Hornyák helyett Györgyi a pályán a hazaiaknál.
67. Hornyák csúsztatása nem sokkal ment mellé.
63. Kettős csere a hazaiaknál. Márkus és Hamed helyett Papp és Zamostny a pályán.
60. Májer lőtt 17 méterről, nem okozott gondot a hazaiak kapusának.
59. Májer szabadrúgását Temesvári fejelte kapura, ami pont Fadgyas kezébe landolt.
56. Cserél Csató Sándor. Kovács Krisztián helyett Vári Barnabás a védelemben a pályán.
55. Kiss Máté felívelt szabadrúgását Lipták fejelte Berki elé, aki méterekkel lőtt a kapu fölé.
52. Egy kontra után Paku tolta el a kifutó Gundel-Takács mellett, aki középre gurított és az üresen álló Gresó a hálóba gurított 1-0.
47. Egerszegi nagy bedobása után szöglettel jöhetünk.
46. Elkezdődött a második félidő, a Nyíregyháza kezdi meg a játékot. Szünetben egyik vezetőedző sem változtatott csapatán.
45. Vége az első félidőnek! Szünetben Nyíregyháza Spartacus - WKW ETO FC Győr 0-0.
45. A félidő végén még egy sarokrúgást elvégezhetünk.
43. Gresó lövésébe az utolsó pillanatban lépett bele Lipták, így a felperdült labdát Gundel-Takács könnyedén gyűjtötte be.
40. Kalocsai harcolt ki szögletet, miután Fejes lépett bele a lövésébe.
37. Májer húzott középre, lövését Fadgyas csak öklözni tudta, ami ezután Hanzli elé került. Ő Kiss Máté elé tálalt, de lövése veszélytelen volt.
36. Ismét szögletet végezhetünk el a jobb oldalról.
33. Veszélyes helyről végezhettek el szabadrúgást a hazaiak, ami után Gresó lövésébe Kovács Krisztián fejelt bele, és mentett szögletre.
31. Hamed fordul a kapunkra a tizenhatos vonalán, lövését Gundel-Takács óriási bravúrral védte.
24. Az ellentámadásból már a Szpari veszélyeztetett. Hamed lépett ki a védőink között, de a lövés előtt elcsúszott, így nem okozott veszélyt a kapunkra.
23. Berki végezte el gyorsan a szabadrúgást, Priskin elé került a labda, aki Májerhez passzolt, ő pedig az üres kapuba lőtte a labdát, de már les miatt megállította a játékot a bíró.
20. Galambos beadását Papp lőtte fordulatból a kapunk fölé.
19. Nagyon veszélyesen jött be a nyíregyházi szöglet, de senki nem ért bele a kapunk előtt, így érintés nélkül hagyta el a játékteret.
18. Egy felívelt szabadrúgást Lipták csúsztatott szögletre.
14. Egerszegi kezére pattant a tizenhatosunkon belül a labda, de korábban már les volt, így kifelé jöhetünk szabadrúgással.
12. Ismét Hanzli cselezett szépen, középre passzolt Barkihez, aki még egyel tovább tette, Kiss Máté lőni tudott, de beleléptek a lövésébe, így szöglet következhet a javunkra.
9. A hazaiak végezhetnek el szögletet Temesvári felszabadítása után.
3. Hanzli cselezte be magát a hazai tizenhatoson belülre, Kovács elé került a labda, aki keresztbe lőtte azt.
3. Berki kapott remek labdát, aki közelről lőtt, de Fadgyas lábbal védeni tudott.
2. Szögletet végezhetünk el.
1. Májer lövése pattant ki Fadgyasról.
1. Kezdődik a mérkőzés! A hazaiak piros-kékben, míg mi tiszta fehérben lépünk pályára. Priskin indította útjára a labdát.
-10. Csapatunk az alábbi összeállításban kezdi a mérkőzést: Gundel-Takács - Kovács K., Lipták, Temesvári, Fejes, Egerszegi, Kiss M., Berki, Májer, Priskin, Hanzli. Hajrá ETO!!!