Gólszerzők: Fejes (27') ill. Kanalos (22')

93. Vége a mérkőzésnek! WKW ETO FC Győr-Dorogi FC 1-1.
90. Három percet hosszabbít a játékvezető.
89. Újabb vendég csere: Szabó helyett Beliczky a pályán.
85. Horváth és Bagi játszott össze a jobb oldalon, utóbbi beadását Borsos magabiztosan húzta le Priskin elől.
84. Újabb vendég szöglet következik.
81. A Dorog végezhetett el szögletet, ami érintés nélkül elhagyta a pályát a túloldalon.
79. Először cserél a Dorog is. Kanalos helyére Girsik Áron érkezett.
77. Májer Milán helyett Vitális érkezett a középpályára.
76. Kanalos szabadrúgása megpattant a sorfalunkon, így szöglet következik.
73. Kanalos cselezett befelé, lőni tudott, de jócskán elkerülte a labda Gundel-Takács hálóját.
70. A szabadrúgást Gundel-Takács középre ütötte ki, de a vendégek támadója fölé lőtte a kipattanót.
69. A tizenhatosunk sarkáról végezhet el szabadrúgást a Dorog.
64. Két helyen változtat Csató Sándor: Berki és Kiss Máté helyett Egerszegi és Horváth Olivér a pályán.
62. Mészáros játszotta tisztára magát, lövése nem talált kaput, kirúgással jöhetünk.
59. Egy vendég játékos ápolása miatt áll a játék.
55. Gyors kontrát vezettünk, de a vendég védők vissza tudtak zárni és tisztáztak Erdei elől.
46. Elkezdődött a második félidő! Csató Sándor egy helyen változtatott: Sipőcz helyett Erdei Milán érkezett a pályára.
45. Nem hosszabbított a játékvezető, 1-1-es állással vonulnak szünetre a csapatok.
44. Ryashko tudta kapura fejelni a vendég szögletet, de nem talált kaput.
37. Májer Milán távoli lövése méterekkel elkerülte a vendégek kapuját.
34. Kiss Máté szabadrúgását Borsos kapus védeni tudta.
34. Sipőcz harcolt ki szabadrúgást nem messze a dorogi kaputól veszélyes szögből.
32. A vendégek végezhettek el szabadrúgást nem messze az oldalvonaltól, Zuigéber beadását Lipták fejelte ki.
27. GÓÓÓÓL!!! Egyenlítettünk. A szögletünk átment a hosszúra anélkül, hogy bele értek volna, Fejes pedig zavartalanul fejelt a hálóba. 1-1
26. Májer elől tudott tisztázni egy dorogi védő, szöglettel jöhetünk.
24. Újabb vendég szöglet, ami után Liptákkal szemben szabálytalankodtak a röviden, így szabadrúgással jöhetünk.
22. Vezet a Dorog! Kanalos tolta meg befelé a labdát a bal oldalról, majd nagy gólt lőtt a hosszúba. 0-1
20. Dorogi szögletet ütött ki a mezőnybe Gundel-Takács, majd egy keveredés alakult ki a kapunk előtt, de Kovács fel tudott szabadítani.
15. Sipőcz lapos lövését magabiztosan védte Borsos kapus.
12. Vendég szöglet után Priskin szabadított fel a röviden.
10. Májer harcolt ki egy szabadrúgást, ami után a földön maradt, folyik az ápolása.
6. Májer szerelte a vendégek támadóját, ezúttal a Dorog végezhet el szögletet.
5. Sipőcz beadása egy védőről pattant szögletre.
1. Elkezdődött a mérkőzés, Priskin indította útjára a labdát.
-5. Csató Sándor az alábbi összeállításban küldi pályára csapatát: Gundel-Takács – Kovács K., Lipták, Temesvári, Fejes, Sipőcz, Bagi, Kiss M., Berki, Priskin, Májer. Hajrá ETO!!!