Gólszerzők: Priskin (21'), Lipták (50'), Kiss M. (57') ill. Nagy M. (73')

93. Vége a mérkőzésnek! ETO-Ajka 3-1. Szép volt Fiúk! Hajrá ETO!!!
90. Három percet hosszabbít a játékvezető.
85. Irimiás helyett Zvara érkezett az ajkai csapatba.
84. Erdei kapott sárgát kezezésért.
83. Szalka harcolt ki szögletet.
81. Erdei és Priskin játszott össze, utóbbi lövésébe bele lépett egy védő, így jöhet a szöglet.
79. Ismét cserélünk. Kerkezt Fejes váltja a védelemben.
75. Ismét Nagy M. veszélyeztetett, de lövése elkerülte a kaput.
73. Berkit Szalka váltotta a pályán, újabb fiatal a csapatban!
73. Szépített az Ajka. Nagy Mihály kapott egy szép labdát, lövésébe már csak a gólvonalon tudott bele érni Kovács.
68. Újabb ETO-csere: Erdei váltja Májer Milánt.
60. Présinger érkezett Csizmadia helyett vendég oldalon.
60. Görgényi kapott sárgát Berki visszahúzásáért.
57. GÓÓÓÓL!!!! Priskin gyönyörű egyéni akciója után középre gurított, az üresen álló Kiss Máté szépen lőtt a hálóba. 3-0
56. Vashkeba elől az utolsó pillanatban tisztázott a védő.
50. GÓÓÓÓL!!! Kiss Máté szabadrúgását Lipták gyönyörűen vágta a hosszú felsőbe 2-0
47. Kovács Krisztián lövését blokkolta egy vendég védő, szöglet következik.
46. Csató Sándor egy helyen változtatott a szünetben. Sipőcz helyén Vashkeba a pályán.
46. Elkezdődött a második félidő.
45. Nem volt hosszabbítás, vége a félidőnek, egygólos előnnyel mehetünk szünetre.
44. Kenderes lőtt kapásból 18 méterről, de Gundel-Takácsnak nem kellett közbe avatkoznia.
43. Temesvári kapott sárgát egy szabálytalan becsúszásért.
40. Rétyi beadását Szekér fejelte fölé.
38. Egy felívelt szabadrúgás pattant Csizmadia elé, akinek lövésébe bele tudtak lépni a védők, így ajkai szöglet következik.
36. A vendégeknél Szekér Ádám kapott sárgát reklamálásért.
31. Csizmadia fordult a kapunkra a tizenhatosnál, lövése méterekkel elkerülte a kaput.
21. GÓÓÓÓL!!! A kivágott labdát íveltük vissza a kapu elé, majd Lipták fejelte Priskin elé, aki közvetlen közelről passzolt a kapuba 1-0
20. Sipőczöt buktatta a vendég védő a tizenhatos vonalán, a játékvezető kivitte a labdát a büntetőterületen kívülre.
17. Rétyi forgolódott a tizenhatosunkon belül, de lövése veszélytelen volt.
16. Berki tudott lőni 17 méterről, de Horváth kapus a helyén volt.
15. Kovács beadása után Sipőcznek nem sikerült eltalálnia a kaput, kirúgás jöhet.
14. Heffler kapott sárgát kezezésért.
11. Egy vendég szöglet átszállt a hosszúra, de nem sikerült veszélyt okozniuk.
9. Egy szabadrúgást fejelt Tar Gundel-Takács kezébe.
8. Kisebb ajkai nyomás után kiegyenlítődött a mezőnyjáték.
2. Kiss Máté végezhetett el szögletet, egy kavarodás után Lipták elé került a labda, lövését a vendég védő a gólvonalról rúgta ki.
1. Elkezdődött a mérkőzés, Priskin Tamás indította útjára a labdát.
-10. Csató Sándor az alábbi összeállításban küldi pályára csapatát: Gundel-Takács – Kovács K., Lipták, Temesvári, Kerkez, Bagi, Kiss M., Berki, Sipőcz, Priskin, Májer. Hajrá ETO!!!