WKW ETO FC Győr - Szombathelyi Haladás 2-1

Játékvezető: Szigetvári M.
Asszisztensek: (Varga G., Aradi J.)

Gólszerzők: Kovács (45′), Andric (63′), ill. Novák (72′, büntetőből)

93. Vége a mérkőzésnek.
92. Kőkemény belemenések vannak még a meccsben. Újabb lap nincs, de mindenki reklamál valamit.
90. Három perc a ráadás.
90. Borbély is besárgul. Eléggé feszült a hangulat a meccs végén.
88. Simon tisztán kap indítást a Haladás térfelének közepén, némi labdavezetés és cselek után fölé lő 16-ról.
85. Simon kap sárgát egy kemény szabálytalanság után. Bosnjak sérül meg a bal térdén, nem tudja folytatni a játékot. 10 játékossal folytatják a meccset a vendégek.
82. Németh kap sárgát. Amíg a játékvezető könyvel, a Haladás kihasználja a harmadik cseréjét is: Eszlátyi jön Gaál helyére.
79. Horváth is kap egy sárgát, mivel a játékvezető szerint túl sokáig tart a kapus kirúgása. Fél perccel később bal oldalról, 15-ről Gaál tekeri a labdát kapu mellé.
77. Lovrencsics rángatja túl sokáig az ellenfelét: sárga lapot mutat fel neki a játékvezető.
74. Charizopulos helyére Hidi M. Sándor áll be: ez az ETO utolsó cseréje.
72. Novák belövi a 11-est. A labda a bal alsó megy, Horváth a másik oldalra mozdul. 2-1.
71. Büntetőhöz jut a Haladás, miután a Horváth által kiütött labdát Holdampf átveszi, tol egyet rajta, és a tizenhatos vonalánál szabálytalankodik vele szemben Kalmár. Reklamálásért Charizopulos sárgát kap.
68. Újabb csere a hazai csapatban: Simon Márk jön Andric helyére.
67. Az ETO is cserél: Bagit Vashkeba váltja.
66. Jancsó hagyja el a pályát, Novák jön a helyére.
63. Bagi lövi be a labdát a kapu elé balról, Andric érkezik a legjobb ütemben, és az ötösről el tudja pörgeti a kapus mellett. 2-0.
58. Tóth-Gábor Kristóf helyére Doktorics Áron érkezik.
55. Habovda jobboldali beadását Gaál tisztán fejelheti kapura, de fölé száll a labda.
46. Csere egyik oldalon sem történt a szünetben.
45. Kovács lövi el a labdát a kimozduló kapus mellett-fölött, amely a kapufáról a gólvonal mögé kerül. 1-0. Vége az első félidőnek.
41. Röviden fejelik haza a szombathelyi védők a labdát a kapus felé, Lovrencsics csap le rá, és megpróbálja átemelni Gyurjánt. A gólvonal elől fél méterről sikerül mentenie Némethnek. Reklamálásért Jagodics kap sárgát.
40. Az első ETO-szöglet az rövid oldali oldalhálóban köt ki.
36. A kapufa óta nagyon nyom a Haladás: letámadják a győrieket már a saját térfelükön. Helyzetbe viszont nem tudnak kerülni a vendégek.
31. Medgyes ismét a főszereplő, 15 méterről, kissé balról lő kapura, Horváth a kapufa segítségével hárít szögletre
28. Medgyes rúgja fel hátulról Bagit, a vétkes vendégjátékos sárgát kap.
20. Habovda szögletét Jagodics fejeli kapu fölé.
16. A Haladás rúghatja a meccs első szögletét. Veszély nincs belőle, Gengeliczki ráfejeli ellenfelére, a labda túljut az alapvonalon: kirúgás következhet.
14. Kovács adja be a labdát balról, Lovrencsicsnek nem jó, ki tudják fejelni a védők az ötösről.
12. Szánthó lő két védő szorításában 17 méterről kapu fölé.
10. Medgyes éles szögből leadott lövése megy el a kapu mellett.
9. Andric baloldali beadását Szánthó elől kifejeli a szombathelyi védelem, de csak a középen érkező Bagiig, ő 17 méterről egy igazítás után kapu fölé lő.
8. Jagodics indul meg cselezgetve a saját térfeléről, Medgyes is bemutat aztán néhány cselt, és már a tizenhatoson belül járva ível balról középre, ott viszont már nem jött társ.
2. Szánthó jobboldali beadását az ötösről fejeli ki Habovda.
1. A fehérben játszó szombathelyiek kezdik a meccset, a hazai csapat zöldben szerepel a mai meccsen.