Gólszerzők: Szánthó R 42., Dvorschák G. 63., Horváth Z. 73.

93. Vége a meccsnek. Megérdemelten nyert 3-0-ra az ETO.
85. Hidi M. S. rúgja fel keményen a Villámot, sárgát kap érte.
80. Az utolsó csere a meccsen: Gránicz váltja Szimcsót.
79. Jobboldali beadás után balról, 8 méterről Heffler lő kapu fölé.
75. Varga Péter érkezik Lázár P. helyére a gyirmótiaknál.
73. Itt az újabb ETO-gól: Horváth Zoltán harcol meg a labdáért, és Szánthó baloldali beadását fejeli a hálóba 6 méterről. 3-0.
66. Hidi M. Sándor jön Dvorschák helyett az ETO-ban.
65. Horváth Z. ollózása épp jó kapáslövésre Vashkebának, a lövését azonban Pálfi megfogja.
64. Zavar az ETO védelmében, Horváth Tamás kapus elől rúgja szögletre a labdát Dvorschák.
62. Ilyen is van, de ritkán: Dvorschák a saját térfeléről lövi előre felszabadítás gyanánt a labdát, amely Pálfi felett pattan a gyirmóti kapuba. 2-0.
62. Mindkét oldalon csere: Andricot Horváth Zoltán váltja a zöldeknél, Nagy Patrik helyére Tóth Bence érkezett a sárgáknál.
60. Taps mindkét oldalon: a hazaiak Szimcso 14-ről, balról leadott lövését, a vendég szurkolók Pálfi védését tapsolják meg. Fél perccel később ismét van ok tapsra: Kovács közeli, rövid felsőbe tartó lövést védi Pálfi.
56. Dvorschák rúgja fel hátulról Nagy Patrikot, Pintér neki kiosztja az első ETO-sárgát is.
54. Szarka lép oda Vukasovicnak, ez is sárga.
53. Gyirmóti szöglet után megint szöglet jöhet: Szabó elől kell szögletre tisztázni egy lecsorgó labda után.
46. Heffler baloldali beadását a hosszú kapufa mellől húzza ki jobbal Vári.
46. Cserélt a szünetben a Gyirmót: Koltai helyére Szabó L. érkezett.
45. Nagy Patrikot löki el látványosan Vashkeba a tizenhatos vonalán (látványosan esik is a gyirmóti játékos), Pintér ezúttal is továbbot int. Aztán nem sokkal később lefújja az első félidőt.
42. Bagi a bal szélen elküldi egy csellel Villámot, majd beadja középre, az ötösről Szánthó fejel a hálóba. 1-0.
40. A ritka gyirmóti lehetőségek egyike: Szarka kap labdát a kaputól 14 méterre, balra. A lövése nagyon magasan elmegy a kapu fölött. Fél perccel később ismét gyirmóti lehetőség, Heffler lő, szinte ugyanonnan, mint Szarka, a megpattanó lövést biztosan fogja Horváth.
39. Vári 28 méterről leadott lapos lövéséről mindent elárul, hogy a gyirmóti szurkolók így reagáltak rá: "Ez az, még ilyet!"
36. A hangulatra nem leht panasz, mindkét oldalról szólnak arigmusok és a dobok. Csertői elküldte melegíteni a gyirmóti cseréket.
27. Agresszívan letámad az ETO, így szerez labdát Dvorschák a jobb oldalon. A passza után Bagi lő 25-ről, épp Pálfi kezébe száll a labda, a gyirmóti kapusnak mozdulnia sem kell érte.
19. Heffler kap sárgát egy kemény szabálytalanság után.
15. Felívelt labda okoz zavart a gyirmóti védelemben. A labda messziről, és magas ívben érkezik, Bagi pedig (a kapunak háttal) el tudja felejni a kimozduló Pálfi mellett. És nem sokkal a kapu mellett is.
11. Érdekes helyzet a tizenhatoson belül a túloldalon is: Koltai jobbról ível középre, a labda Vashkeba kezére pattan a tizenhatoson belül. Ezúttal sincs büntető.
6. Várit rúgják meg hátulról a tizenhatoson belül, de sem az esés, sem a kiáltás, sem a szurkolók felhördülése nem elég ahhoz, hogy Pintér büntetőt ítéljen.
2. Baloldali ETO-szöglet jön: Szánthó a tizenegyes pont környékére adja be a sarokrúgást, onnan Vári csúsztatja tovább a labdát, ami a hosszú oldalon érkező Dvorscháknak viszont kicsit magas, így nem tudja kapura fejelni.
1. Talpig zöldben az ETO, talpig sárgában játszik a Gyirmót.