Játékvezető: Pillók Ádám
Asszisztensek: Mohos Milán, Kiss Balázs

Gólszerzők: Bobál 27., Vukasovics 31., Grumic 61., Lovrencsics 66., Bobál 93.

93. Köszönjük figyelmüket!
93. Nem érdemeltünk vereséget az ETO közelebb állt a mérkőzés megnyeréséhez. A véleményes büntető értékesítése sajnos azt jelenti, hogy az ETO pont nélkül tér haza Zalaegerszegről.
93. A 11-est Bobál vágta a győri kapuba. A ZTE nyert 3-2-re.
93. A hosszabbítás letelte után büntetőt ítél a bíró a hazaiaknak. Völgyi sárgalapot kapott.
92. Zalai szabadrúgás, felívelés, kivágjuk, bedobás.
90. Kiss M. beadása Gajdos fejéről Horváth kezében, de szabadrúgás kifelé, 3 perc ráadás lesz.
87. Bagi két lépésről nem tudta visszakanalazni estében a labdát, Völgyi beadása vágódott a bal kapufa mellé, újabb ETO helyzet maradt ki.
85. Nagyon nagy helyzet marad ki, Szimcsót ugratta ki Lovrencsics, de Zöldesi bele tud érni a csel utáni lövésébe.
85. Vashkeba becsúszását szabálytalannak látta a bíró, pedig először labdát ér, ebből támadhat a ZTE.
81. Jó iramú a találkozó, az utolsó 9 perc következik.
80. Andric beadása nem találja Lovrencsicset, a másik oldalt Babati reklamál szögletért, de kirúgás következhet.
79. Kovács K. kap sárgát.
78. Lovrencsics került helyzetbe Lesjak rövid hazaadása után, Zöldesi kitolta a hosszúba tartó labdát.
75. Vashkeba labdaszerzése után Kovács beadására nem érkezik senki, majd a hazai hálóőrt zavarjuk sikeresen, azonban a bedobásból nincs helyzet.
75. A beívelt labdát Horváth T. könnyedén húzza le.
74. Most a ZTE támad, de szögletre mentünk.
70. Bagi lő mellé.
66. Góóóól! 2-2 Nagyszerű egyéni akció végén Lovrencsics lövése a léc alatt! Tajthy adott nagy labdát a győri centernek.
62. Gól. 2-1 Barczi lövése után a labda védhetetlenül a győri kapu bal alsó sarkában. Hiába volt több ígéretes győri helyzet, a ZTE gyors kontrából Grumic tálalása után megszerezte a vezetést.
60. Tarról pattant életveszélyesen a győri kapu felés egy beadás, Horváth védett, a másik oldalt szép lefordulás után Lovrencsics lövését védte a hazai kapus.
59. Lovrencsics csúsztatott fejesét Zöldesi védte bravúrral, Szimcsó másodszorra közelről mellé lőtt.
57. Völgyi szabadrúgását Zöldesi tolta szögletre.
56. Völgyi szabadrúgása rövid, szöglettel jöhetünk.
55. Kovács K. visszarántásáért sárga lapot kap Kiss M.
52. Devecserit kell ápolni, áll a játék.
52. Bedobással folytatódik a mérkőzés!
52. A győri csapatban hárman is lázas betegek, Vukasovics Markó, Koszó Balázs és Szánthó Regő ezért nem utazott Zalaegerszegre.
52. Király József két helyen is változtatott a győriek kezdő összeállításán, Vukasovics helyett Vadász lesz a kezdőben, míg Tajthy Petrót váltotta. A cseréknél Németh helyett Szabó a hazaiaknál, míg az ETO-nál, Szánthó nem, Hidi és Kalmár is a cserepadon foglal helyet.
52. ZTE Kezdő: Zöldesi – Lesjak, Babati, Bobál, Devecseri, Grumic, Kocsis, Bedi, Barczi, Bolla, Kiss Cserék: Szemerédi, Madarász, Novák, Gajdos, Szabó, Szépe, Szökrönyös Vezetőedző: Dobos Barnabás
51. WKW ETO kezdő: Horváth – Kovács, Tar, Vadász, Völgyi – Bagi, Vashkeba, Tajthy - Andric Nemanja, Szimcsó, Lovrencsics Cserék: Gyurákovics, Kalmár O., Tóth, Erdélyi, Szalánszki, Hidi, Petró
51. Üdvözlünk minden érdeklődőt az eto.hu online közvetítésén. ma 17:30-tól az 52. perctől folytatódik a ZTE FC-WKW ETO FC Győr találkozó. A mérkőzést az M4Sport is közvetíti!
51. Félbeszakad a találkozó, a bíró az idő és az egyre rosszabb állapotba kerülő talaj miatt az öltözőbe parancsolja a csapatokat.
50. Életveszélyes hazaadás után Kovács majdnem megszerezte a győri vezetést.
49. Tajthy Tamás állt be a szünetben, Petrót váltotta a pályán.
49. Szimcsót kell ápolni egy ütközés után.
48. Szimcsó elől Zöldesi szedte fel a labdát az utolsó pillanatban.
46. Hóesésben kezdődik a 2. félidő.
45. Nagy küzdelemben ér véget az első félidő, minden méterért meg kell harcolni a játékosoknak a labdáért az elázott irreális talajon. Szünet következik.
44. Szép győri támadás után Szimcsó lövését blokkolják.
43. Horváth T. véd nagyot, Kiss szánta el magát lövésre.
36. Völgyi lő mellé távolról.
35. Zavarba hozható a ZTE védelme, egyre több győri veszélyes beadás érkezik Völgyesi kapuja elé.
31. GÓÓÓÓL 1-1 Völgyi beadása után a labda a rövid sarok előtt maradt Vukasovics ért oda előbb és a kapuba vágta a labdát!
27. Gól! 1-0 hibázik a győri védelem, Bobál teljesen egyedül maradt, aki a kifutó Horváth felett emelt a bal sarokba. Vezet a ZTE.
20. Babati szabadrúgását Horváth védte, a győr szerencséjére Grumic a kipattanóba rosszul ért bele.
18. Völgyi szabadrúgása száll el mindenki előtt, hazai kirúgás következik.
17. Andric lő a bal kapufa mellé 14 méterről.
15. Kovács K. verkedte át védőjén magát a jobb szélen, passzát Pedró B. fölé bombázta.
14. Az eső rányomja a bélyegét a játékra, a pontatlanság jellemzi a megoldásokat, főleg a vizes fű az oka, hogy nem sikerülnek az átadások.
10. Andric Nemjana beívelését az érkező Lovrencsisc Balázs elől kifejelik a hazai védők.
8. Kiss Máté furcsán csapódó távoli lövését Horváth védte jó reflexszel..
5. Kocsis kap sárgalapot, Vukasovicsot vágta fel.
3. Az első percekben az ETO térfelén folyik a játék.
1. Elkezdődött a mérkőzés, a ZTE kezdi a találkozót!
-30. Sajnos a bemelegítéskor a WKW ETO egyik új szerzeménye, Kovác Alan megsérült, helyette Petró Balázs játszik ma este, aki szintén újonc a győrieknél, a középpályán fog pályára lépni.
-60. WKW ETO kezdő: Horváth – Kovács, Tar, Vukasovic, Völgyi – Bagi, Vashkeba, Petró - Andric Nemanja, Szimcsó, Kovác, Lovrencsics Cserék: Gyurákovics, Tajthy, Tóth, Szánthó, Vadász, Szalánszki
-60. ZTE Kezdő: Zöldesi – Lesjak, Babati, Bobál, Devecseri, Grumic, Kocsis, Bedi, Barczi, Bolla, Kiss Cserék: Szemerédi, Madarász, Novák, Gajdos, Németh, Szépe, Szökrönyös Vezetőedző: Dobos Barnabás
-60. Az összeállítások:
-90. Üdvözöljük! Ön a ZTE FC-WKW ETO FC Győr mérkőzés online közvetítését olvassa. A mérkőzés 18 órakor kezdődik, amit az M4Sport is élőben közvetít.