ETO 115 Toto  |  Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek

Mérkőzés adatlap

ZTE FC - WKW ETO FC Győr 3-2 (1-1)
| Merkantil Bank Liga 22. forduló
Gólszerzők: Bobál 27., Vukasovics 31., Baricz 62., Lovrencsics 66.

ZTE FC – WKW ETO FC Győr 3-2 (1-1) 51. percben félbeszakadt találkozó folytatása!
Gólszerzők: Bobál 27., Vukasovics 31., Barczi 62., Lovrencsics 66.

ZTE Kezdő: Zöldesi – Lesjak, Babati, Bobál, Devecseri, Grumic, Kocsis, Bedi, Barczi, Bolla, Kiss Cserék: Szemerédi, Madarász, Novák, Gajdos, Szabó, Szépe, Szökrönyös Vezetőedző: Dobos Barnabás

WKW ETO kezdő: Horváth – Kovács, Tar, Vadász, Völgyi – Bagi, Vashkeba, Tajthy - Andric Nemanja, Szimcsó, Lovrencsics Cserék: Gyurákovics, Kalmár O., Tóth, Erdélyi, Szalánszki, Hidi, Petró

Szöveges tudósítás

NBII Merkantil Bank Liga 22. forduló

3-2

Kapcsolódó híreink

Félbeszakadt a ZTE-WKW ETO találkozó

A viharos időjárásban kezdődő mérkőzésen a ZTE szerzett vezetést, amire gyorsan jött az ETO válasza. A mérkőzés 50. percében Pillók Ádám játékvezető félbeszakította a találkozót a zord időjárás és a további játékra alkalmatlan talaj miatt.

Bíztató játék, drámai hosszabbítás

Az ETO-nak hiába volt több helyzete a félbeszakadt találkozó folytatásán, hiába futballozott ötletesebben a ZTE-nél, a hosszabbítás utolsó mozzanataként befújt véleményes büntető ZTE sikert hozott.