Trófeával térhetett haza az U9 és az U10

Az U9-es csapatunk a Kölyökligát Mosonmagyaróváron, az U10-es csapatunk a mönchhofi nemzetközi utánpótlás tornát nyerte meg. Szép volt fiúk!

Futsal UP: Az ETO Futsal U15 megvédte bajnoki címét!
Ovifoci gála az ETO Stadionban

30 óvoda 33 csoportja vett szombaton a Bozsik program győri körzetének záró rendezvényén az ETO Stadionban.

Futsal: Kezdődik a Final Four!
Kikapcsolódtak UP csapataink

Az U16, 17 és 19 két edzés között együtt lazított a aranyparton. A srácokat természetesen a strandfoci- és lábtenisz pálya vonzotta leginkább, de vízre is szálltak és kipróbálták a sárkányhajózást. Sportemberek lévén a sárkányhajó verseny sem maradhatott el.

Futsal: Tripla UP siker! Kivívták a Final Fourt!

Elsőként jutottak tovább az ETO Futsal U13, U15, és U16 lány csapatai. Mindhárom csapatunk megnyerte az országos középdöntőt és bejutottak a Final Fourba Magyarország legjobb négy csapata közé!

Harc az országos döntőkért!

A bajnokság eddigi legfontosabb fordulójához érkeztünk. Vasárnap a négy legerősebb nyugati egyesület futsalosai szeretnék kivívni a Final Four-ba kerülést több korosztályban is.

Esélyek újratöltve! Bajnok lehet az ETO Futsal U17!

Saját kezébe vette a sorsát az ETO U17-es futsal csapata a Berettyóújfalun szerzett fölényes győzelmével. A riválisok döntetlen visszaadta a bajnoki cím esélyét a Győrnek, akik ha az utolsó fordulóban legyőzik a Rubeolát, megnyerik a hőn áhított bajnoki trófeát!