Az ETO nyerte a rangadót. GYŐZELEM!

Andric és Szimcso találataival az ETO már az első félidőben eldöntötte a Vasas elleni mérkőzést. Megérdemelt volt a győri győzelem a rangadóhoz méltó találkozón. Szép volt fiúk!

Változások a keretben

Egy új igazolással, egy távozóval és két kölcsönbe adott játékossal véglegessé vált a WKW ETO FC Győr kerete. A változásokról Boér Gábor vezető tájékoztatott bennünket.

Hétfő 20.00: WKW ETO-VASAS FC rangadó

A Merkantil Bank Liga 7. fordulójában a Vasas FC-t fogadja csapatunk TV-s meccsen. A mérkőzés hétfő 20.00 órakor kezdődik.

Pénteken A Futball Éjszakája az ETO-nál

Pénteken 17 órától az ETO ismét megnyitja kapuit! A Futball Éjszakája keretében stadiontúrával, versenyekkel, izgalmas előadásokkal és villanyfényes mérkőzésekkel várunk mindenkit! Ne hagyd ki te sem!

Savanyú döntetlen a Szeged ellen
Sérültek és hiányzók a mai keretből

5 játékosunk hiányzik sérülés, betegség és egyéb okok miatt a keretből, ezért soha nem látott fiatal kerettel keltünk útra, hiszen két 2002-es játékos is helyet kapott az utazókeretben, Szabados Attila és Farkas Balázs.

Veled vagyunk, Krisztián!

Békéscsabán találkoztunk a fiatal lőkösházi focistával, Orsós Krisztiánnal, akinek egy sérülés szövődményei miatt augusztusban térd alatt amputálni kellett a bal lábát. Csapatunk házon belül gyűjtést szervezett, tegnap pedig a teljes csapat gyűrűjében Boér Gábor vezetőedző és Vukasovic Marko csapatkapitány adták át Krisztiánnak az összegyűlt pénzt, egy aláírt ETO zászló kíséretében.

Szerda: Szeged-WKW ETO meccs következik
Keserű döntetlen

Kiegyenlített és küzdelmes gól nélküli első félidő után feljavult az ETO támadójátéka. Horváth Z. előnyhöz is juttatta csapatunkat, sajnos a győzelmet viszont nem sikerült megszerezni, mivel a Kazincbarcika Berki góljával egyenlített. Végeredmény: WKW ETO - KBSC 1-1 (0-0)

Vasárnap 19 óra: WKW ETO-Kazincbarcika

Vasárnap a Siófokhoz hasonló játékstílusú csapat, a Kazincbarcika érkezik Győrbe. Az ETO javítani szeretne a siófoki vereség után, ezért mindent meg is fognak tenni játékosaink a Merkantil Bank Liga 5. fordulójában.