Keretcsökkentés a felnőtt csapatnál: 5 játékos távozott

Az idei szezonnak rutinos, jó képességű játékosokkal és bő kerettel vágott neki az ETO. Az elmúlt hetek sikertelensége miatt azonban lépéseket kellett tenni a sikeresebb jövő érdekében, ezért a mai napon 5 játékossal közös megegyezéssel szerződést bontott a klub.

Rangos tornán szerepelt a 2008-as korosztály

Magas színvonalon megrendezett teremtornán vett részt Herczeg Miklós csapata a csehországi Osztravában, ahol többek között játékosaink a West Ham Uniteddel is összemérhették erejüket.

WKW ETO FC Győr - KBSC 0:0

Több volt benne, mégis döntetlen a vége a KBSC ellen. Három meccsre elegendő helyzetet alakítottunk ki, mégsem tudta csapatunk megnyerni a találkozót.

Bravúrral a négy között

Női labdarúgó csapatunk a bajnokságban második helyen álló MTK-t legyőzve bejutott a Förch Női Magyar Kupa elődöntőjébe. Horváth Cintia révén már korán, a nyolcadik percben sikerült megszereznünk a vezetést. A mérkőzés további részében kiegyenlített volt a játék képe, a hajrában viszont nagy nyomás alá helyeztek minket a vendégek, de végig fegyelmezetten játszva sikerült megtartanunk az előnyt és kivívni a továbbjutást.

Folytatódik a bajnokság: a KBSC-t fogadjuk
Kupameccs következik

Női labdarúgóink szombaton 13:00 órakor hazai pályán fogadják az MTK együttesét a Förch Női Magyar Kupa negyeddöntőjében. A tavalyi évhez hasonlóan ismét a kék-fehérekkel találkozunk, akkor nem sikerült kivívni a továbbjutást, 2016-ban viszont az elődöntőben mi jöttünk ki győztesen és a fináléban szerepeltünk.

Deákovits és Lacza az U15-ös válogatottban
Hoztuk a papírformát

Női labdarúgó csapatunk 4:0-ás győzelmet aratott az MLE otthonában. Nehéz volt feltörni a zártan védekező hazaiakat, így a félidőben mindössze egygólos volt a különbség. A második játékrészben két perc után Süle Dóra megduplázta csapata előnyét és egyben góljai számát is. A hajrában egy kontra után Bódai kapott jó indítást, aki higgadtan passzolt a kapuba, ezzel megszerezve idei első találatát. A 87. percben a csereként beálló Fleck Nikolett állította be a 4:0-ás végeredményt.

Kozármislenybe utazik női csapatunk

Női labdarúgó csaptunk szombaton a sereghajtó MLE otthonába látogat. A két együttes szeptemberben már találkozott egymással, akkor a mieink fölényes győzelmet aratva 8:0-ra győztek, Süle Dóra pedig ötször is eredményes volt.

Sportágazati Szakképzés-fejlesztési Partnerség kérdőív

A felmérés és a projekt célja, hogy hozzájáruljon a felkészült és kompetens munkaerő kínálat növeléséhez és fejlesztéséhez a széles értelemben vett sportágazatban, melybe a rekreáció és turizmus szektorban dolgozó szakemberek is beleértendők.