Nyolc női labdarúgónknak érkezett válogatott meghívó
Minden hónap utolsó péntekén: ETO Nyílt Nap Gyerekeknek!
Egy félidő előnyt adtunk a Csákvárnak

A gyors csákvári vezetésre még volt válaszunk, azonban ezután két gólos hátrányba kerültünk a félidő derekára. A szünet után sikerült szépíteni, de az egyenlítés már elmaradt. Csákvár-WKW ETO 3-2 (3-1).

Vasárnap Csákváron szerepel a WKW ETO

Csapatunk nehéz mérkőzésre számít a Csákvár ellen a Merkantil Bank Liga 10. fordulójában. Vasárnap 17 órakor: Aqvital Csákvár FC – WKW ETO FC Győr.

Az ASR Gázgyár vendégeként folytatjuk a Kupát
Szimcso meglátogatta a csapatot

Bár műtétjére még várni kell, Szimcso Viktor bizakodó a jövőre nézve. Ma délelőtt eljött az ETO-ba és meglátogatta edzőit és a csapatot.

A Fehér Miklós Akadémia aktuális válogatottjai
Szurkolj szívből, és szeresd a szíved!

A 2019. szeptember 28-29-i hétvégi bajnoki fordulóban kerül sor „A Szív Napja” kampányra, amelyhez az MLSZ is csatlakozott. A magyarországi kampányának jelmondata: „Szurkolj szívből, és szeresd a szíved!”.