Bozsik tornán remekeltek csapataink

U10-es és U11-es korosztályunk veretlenül zárta a hétvégi Mosonmagyaróváron rendezett teremtornát. Míg előbbiek négy győzelmet szereztek, utóbbiak kapott gól nélkül három győzelmet és egy döntetlent értek el. Gratulálunk mindenkinek! Szép volt fiúk!

Újabb szép eredmények az utánpótlásban

Kiemelt ellenféllel találkozott U13-as csapatunk, ahogy a mieink, úgy az Ferencváros is vezeti régiójában az I. osztályú bajnokságot! Sárközi Attila együttesének fegyelmezett játékkal 2:0-ra sikerült felülmúlnia a fővárosiakat. Az U14-esek a székesfehérvári Főnixszel találkoztak, akik ellen 3:1-es sikert értek el! Szép volt fiúk!

Győzelem az NBII-es címvédő ellen

Vasárnap a MOL-Fehérvár FC otthonában lépett pályára női felnőtt csapatunk, ahol már az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert. A második játékrészben tovább növelve a különbséget magabiztosan 4:0-ra nyert együttesünk. Pozitívum, hogy a találatokat négy különböző játékos szerezte. Süle Dóra, Ploner Sandra, Tillinger Dóra és Sali Rebeka is eredményes volt! Szép volt lányok!

Bíztató jelek a bajnoki kezdésre

Sokáig vezetett az ETO a horvát első osztályú Slaven Belupo otthonában. A horvátok egyenlítésüket követően két gólos előnyre is szert tettek a szünet után, amit a hajrá utolsó perceiben kozmetikáztunk. Változatos mérkőzésen szoros eredmény született, ami a helyzetek alapján könnyen lehetett volna ellentétes előjelű.

Gólzáporos meccsen lehengerlő győzelem

U19 csapatunk péntek este villanyfényes meccsen fogadta a Vas megyei I. osztályban szereplő Répcelakot. Csató Sándor együttese már az első félidőben hatgólos előnyre tett szert. A szünet után sem vettek vissza a lendületből, hibátlan védekezéssel, további négy találatot szerezve tízre növelték a különbséget! A mérkőzésen Márton Adrián mesterhármast ért el! Szép volt fiúk!

Vashkeba duplájával legyőztük a Somorját

Magabiztosan, nagy labdabirtoklási fölénnyel kezdtük a találkozót, több helyzetet is sikerült kialakítani a vendégek kapuja előtt. Az első játékrész ugyan még nem hozott gólt, azonban a második félidőben öt perc leforgása alatt megszületett a meccs összes találata. Végig kemény, ütközetes játék jellemezte a csapatokat, amiből az ETO jött ki győztesen, 2:1-re megnyerte a mérkőzést!

Fehér Miklósra emlékezünk

Fehér Miklósra emlékezünk 16 éve tragikus körülmények között hunyt el Fehér Miklós, az ETO és a magyar válogatott kiválósága, akadémiánk névadója, nemzetközileg elismert labdarúgó. Klubunk hagyományosan minden évben közösen megemlékezik sírjánál, valamint gimnazistáink mécseseket gyújtanak a kollégiumban felállított emlékhelyen.

Nemzetközi meccsekkel zárul a felkészülés

Utolsó megmérettetések következnek a jövő heti bajnoki rajt előtt. Szombaton 11:00 órakor a szlovák másodosztályú Somorját fogadjuk, vasárnap pedig a horvát első ligában szereplő Slaven Belupo otthonába látogatunk Kaproncába.

Hlagyvik Gábor ma ünnepli 63. születésnapját

Hlagyvik Gábor a Rába ETO csapatában 1981. február 28-án a Zalaegerszegi TE ellen mutatkozott be az élvonalban, ahol csapata 1–0-ra győzött. 1981 és 1989 között 230 bajnoki mérkőzésen lépett pályára klubunkban és hat gólt szerzett. Két-két alkalommal bajnok és ezüstérmes, egyszer bronzérmes lett a csapattal. Isten éltesse sokáig!

Az M4 Sport közvetíti az ETO-Siófok mérkőzést

Kedves Szurkolóink! A 2020. február 9. vasárnap 15:30-ra kiírt WKW ETO FC Győr - BFC Siófok Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés új időpontja 2020. február 9. vasárnap 18:00. A mérkőzést az M4 Sport közvetíti.