Győzelem a szlovák bajnok otthonában

Női csapatunk csütörtök este a címvédő SK Slovan Bratislava ellen lépett pályára edzőmérkőzésen. Az ETO támadószellemű játékának meg is lett az eredménye, a félidőre Süle és Tillinger révén kétgólos előnyre tettek szert. A szünetben rutinos játékosokkal frissített a hazai csapat, így szépíteni még sikerült nekik, de a csereként beállt Bódai beállította a 3:1-es végeredményt. Szép volt lányok!

Spanyolországban készül a női U17-es válogatott

Február 9-16. között nemzetközi felkészülési tornán, a MIMA Cup-on vesz részt korosztályos válogatottunk, melyre Borók Dorina, Vida Boglárka és Sali Rebeka is meghívást kapott. Sok sikert kívánunk!

Győzelem az NBII-es címvédő ellen

Vasárnap a MOL-Fehérvár FC otthonában lépett pályára női felnőtt csapatunk, ahol már az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert. A második játékrészben tovább növelve a különbséget magabiztosan 4:0-ra nyert együttesünk. Pozitívum, hogy a találatokat négy különböző játékos szerezte. Süle Dóra, Ploner Sandra, Tillinger Dóra és Sali Rebeka is eredményes volt! Szép volt lányok!

Bravúrral kezdte a felkészülést női U19-es csapatunk

A MOL Fehérvár FC NBII-es együttese ellen léptek pályára ifistáink az első edzőmérkőzésen, ahol 3:0-ás sikert arattak! A találatokat a visszatérő Angyal Petra, Lőrinczi Lilla és Vida Boglárka szerezte! A következő megmérettetés január 30-án Pozsonyban lesz a Slovan Bratislava korosztályos csapata ellen! Szép volt csajok!

Kilenc játékosunk a női válogatottakban

Az idei év első összetartására minden korosztályba 3 játékosunk kapott meghívást, ahol főként a felméréseken lesz a hangsúly. A felnőtt válogatottal Csontos Zsanett, Kovács Laura és Süle Dóra négy napot tölt majd Telkiben. Az U19-es keretbe Bódai Viktória, Ploner Sandra és Zsédely Réka, az U17-esbe pedig Borók Dorina, Sali Rebeka és Vida Boglárka került be.

Teremtornával indult a felkészülés
Nyolc közé jutott a Magyar Kupában női csapatunk

1:0-ás félidőt követően 5:2-re nyertek női labdarúgóink a másodosztályban listavezető MLE otthonában, Kozármislenyben. Süle Dóra egymaga négyszer is betalált, valamint új posztján - támadóként Kovács Laura is eredményes volt!

Veretlenül jutottak elitkörbe női utánpótlás válogatottjaink

Az U17-es korosztály történelmi sikert ért el, mindhárom mérkőzésen kapott gól nélkül tudott nyerni, ezzel csoportelsőként 18:0-ás gólkülönbséggel várhatják a sorsolást. Az U19-esek pedig két győzelemmel és az első kalapból húzott Dánia ellen egy gólnélküli döntetlennel zárták a selejtezőtornát, így második helyen mehetnek tovább!

Nyolc női labdarúgónknak érkezett válogatott meghívó
Hibátlan hétvége a női utánpótlásban!

Minden korosztályunk gólgazdag mérkőzésen zsebelte be a három pontot! U19-es csapatunk 5:3-ra nyert a Szent Mihály otthonában, U16-os csapatunk pedig itthon győzte le 4:1 arányban a Tisza-parti együttest. A legkisebbek Balatonfüreden tíz góllal múlták felül ellenfelüket, a lányok önzetlenségét mutatja, hogy a találatokat hét különböző játékos szerezte!