Rublík Orsolya bemutatkozott a magyar élvonalban

Szombaton a Haladás-Viktória elleni bajnoki mérkőzésen debütált a Simple Női Ligában a 25 éves védő, aki kezdőként lépett pályára és végigjátszott a találkozót! A csapat első pontját szerezte az idei szezonban, és jelenleg hatodik a tabellán. Alábbiakban játékosunk emlékezett vissza a hétvégi meccsre és a bemutatkozás élményeire.

Megvan az első pont!

Női csapatunk a Simple Liga 3. fordulójában 1-1-es döntetlent ért el a szombathelyi Haladás-Viktória otthonában! Öreg Cintia 29. percben szerzett találatával egygólos előnyre tettünk szert a félidőre, de rögtön a szünet után Szil Tünde révén egyenlíteni tudott a hazai gárda, így a találkozó végén pontosztozkodásra került sor. Ezzel az eredménnyel a tabella 6. helyén áll az NBI-ben a fiatalokkal telitűzdelt együttesünk. Szép volt lányok! Hajrá ETO!

Nyugati rangadó a Simple Ligában

Női csapatunk szombaton 16:30-kor, a bajnokság 3. fordulójában, a Haladás-Viktória otthonában lép pályára, a szombathelyi Király Sport Létesítményben. Kulcsár Zsolt együttese számára elengedhetetlen az idegenbeli pontszerzés, így győzelmi szándékkal vágnak neki a találkozónak. Hajrá ETO!

Győztes rajt Budaörsön

Az Észak-Nyugati csoport 1. fordulójában 5-0-ás győzelmet aratott Budaörsön a legfiatalabb bajnokságban szereplő női korosztályunk! A mérkőzésen Szabó Petra duplázni tudott, valamint Büki Luca, Sudár Imola és Tóth Szabina is betalált! Gratulálunk! Szép volt lányok!

Vereség az MTK-nál

Női csapatunk 4-0 arányban kikapott a bajnokesélyes MTK otthonában. Varga Attila együttese a félidőre kétgólos előnyre tett szert, amit fiataljainknak már nem sikerült ledolgozni, így pont nélkül tértek haza a fővárosból.

Nehéz feladat előtt áll női csapatunk

A Simple Női Liga 2. fordulójában Kulcsár Zsolt fiatal együttese az MTK Hungária FC otthonába látogat, ahol megpróbálja megnehezíteni a dolgát a bajnokesélyes csapatnak! A mérkőzést szombaton 17 órakor, a BKV Előre Stadionban rendezik! Hajrá ETO!

Utánpótlás híradó: sikeres hétvégét zártak lány labdarúgóink

U19-es csapatunk magabiztos győzelemmel rajtolt a Kiemelt Bajnokságban, a Süle János vezette együttes Gaál Rebeka duplájával, valamint Sali Rebeka és Nagy Kitti góljával 4-1 arányban nyert a St. Mihály FC otthonában. Az U16 hazai környezetben 2-0-ra győzött a ZTE elleni felkészülési meccsen, az U14 pedig hibátlan teljesítménnyel zárta a székesfehérvári villámtornát! Gratulálunk mindenkinek! Szép volt lányok!

Két játékosunk is bemutatkozott az NBI-ben

Szombaton két női labdarúgónk is élete első mérkőzését játszotta a Simple Női Ligában, a 16 éves Bokros Veronika kezdőként lépett pályára és végigvédte a találkozót, a 23 éves Romanoczki Kármen pedig csereként kapott lehetőséget, az 56. percben belső védő posztra szállt be. A hétvégi bajnokiról debütálóinkat kérdeztük.

Két góllal jobb volt az Astra a nyitányon

A fővárosi együttesnek több helyzetet sikerült kialakítani és a második félidőben háromgólos előnyre tettek szert. Fiatal csapatunk nem adta fel, az utolsó pillanatig küzdött, aminek meg is lett az eredménye. Feketevízi Tímea és Bódai Viktória találatával sikerült szépíteni, ezzel csökkenteni a két csapat közti különbséget! A találkozón a debütált a 16 éves kapus Bokros Veronika, valamint a csereként beállt Romanoczki Kármen is első NBI-es mérkőzését játszotta! Gratulálunk!

Kulcsár Zsolt: A lendület és a dinamika lehet az idei erősségünk!