Értékes pontot szereztünk

Női labdarúgó csapatunk 0:0-ás döntetlent játszott az Astra ellen hazai környezetben. A mieink végig uralni tudták a mérkőzést, de csak tökéletesre dolgozott helyzetek születtek, gólok nem. Többször a Süle-Dénes összjáték jelentett veszélyt a vendégek kapujára, de a fellépő Kovács is rendre próbálkozott. Védelmünk nem sok esélyt hagyott a fővárosiaknak, a labdaszerzésben Gődér jeleskedett. Kiváló játékot mutatva, végig egységes csapatként, egymást buzdítva küzdöttek a lányok, ami sajnos ma csak egy pontot ért.

Győzni kell az Astra ellen

A múlt heti kupameccs után ismét a JET-SOL ligáé a főszerep. Női labdarúgó csapatunk hazai környezetben lép pályára a jelenleg ötödik helyen álló Astra ellen.

Legjobb 8 között az ETO a Magyar Kupàban

Női labdarúgó csapatunk 12:0-ás győzelmet aratott a PMFC otthonàban - a lányok önzetlen játékát mutatja hogy a találatokat tíz különböző játékos szerezte. Süle és Kovács két-két gólt lőtt, továbbá betalált mèg Ploner, Fél Patrícia, Dénes, Tillinger, a cserekapus Mészár büntetőből, Zsédely, Sárosi és Erdész.

Kupameccs következik

Női labdarúgó csapatunk a harmadik körben csatlakozik a sorozathoz és a másodosztályú PMFC otthonában lép pályára a Förch Női Magyar Kupában. Tavaly a legjobb nyolc között ért véget az ETO szereplése, előtte pedig egészen a döntőig meneteltek és ezüstérmesek lettek a lányok.

Nem sikerült a pontszerzés a címvédő otthonában
A bajnoki címvédőhöz látogatunk

A válogatott szünetet követően ismét pályára lép női labdarúgó csapatunk az MTK új, monori otthonában. Ellenfelünk a hat forduló után a harmadik helyet foglalja el, pontot veszített a Haladás, az Ferencváros és a DVTK ellen is. Mieink legutóbb szoros meccset játszottak a listavezetővel, ami remek kiinduló pontot jelentett a heti felkészülés során.

Kovács, Erdész, Bódai és Feketevízi az EB-selejtezőkön
Szoros meccs a Fradi ellen

Női labdarúgó csapatunk 1:0 arányban kapott ki az éllovas Ferencvárostól hazai pályán. Igaz a pontszerzés a mai napon nem sikerült, de végig hősiesen védekezve, sokat dolgozva tisztesen helyt álltak a lányok. A győri kaput csak a 33. percben Luana Spindlernek sikerült bevenni, aki egy bepassz után néhány centiről értékesíteni tudott. A támadójátékra ma kevesebb hangúly helyeződött, de az elvárást maximálisan teljesítette Horváth Tamás együttese. Jó mérkőzésen, tisztes vereség született.

Zöld-fehérek csatája - a listavezető érkezik

A JET-SOL Liga 6. fordulójában a Ferencvárost fogadja női labdarúgó csapatunk. Ellenfelünk az MTK legyőzését követően 100%-os mérleggel áll a tabella élén.

Öt győrivel az élen elitkörben a női U17-es válogatott

A Schumi Dorottya vezette magyar csapat az első mérkőzésen 1-0-ra legyőzte a bosnyákokat, majd vasárnap 4-1-re a házigazda macedónokat, ahol a második találatot az ETO egyik fiatal alappillére Ploner Sandra szerezte. Így az utolsó játéknap eredményeitől függetlenül biztosította helyét a tavaszi elitkörben.