Váratlan vereség a Szent Mihály FC-től

Nem sikerült jól a befejezés női labdarúgó csapatunk számára, akik az idei utolsó bajnoki mérkőzésen 3:2-re kikaptak a jelenleg hetedik helyen álló szegediektől.

Itthon zárjuk az évet

Női labdarúgó csapatunk utolsó bajnoki mérkőzésén lép pályára. A 12. fordulóban az eddig mindössze három pontot szerző Szent Mihály FC –t fogadjuk hazai környezetben. A két együttes szeptemberben Makón játszott egymással, akkor Süle Dóra duplájával 2:1-re győztek a mieink.

Bravúrral a négy között

Női labdarúgó csapatunk a bajnokságban második helyen álló MTK-t legyőzve bejutott a Förch Női Magyar Kupa elődöntőjébe. Horváth Cintia révén már korán, a nyolcadik percben sikerült megszereznünk a vezetést. A mérkőzés további részében kiegyenlített volt a játék képe, a hajrában viszont nagy nyomás alá helyeztek minket a vendégek, de végig fegyelmezetten játszva sikerült megtartanunk az előnyt és kivívni a továbbjutást.

Kupameccs következik

Női labdarúgóink szombaton 13:00 órakor hazai pályán fogadják az MTK együttesét a Förch Női Magyar Kupa negyeddöntőjében. A tavalyi évhez hasonlóan ismét a kék-fehérekkel találkozunk, akkor nem sikerült kivívni a továbbjutást, 2016-ban viszont az elődöntőben mi jöttünk ki győztesen és a fináléban szerepeltünk.

Hoztuk a papírformát

Női labdarúgó csapatunk 4:0-ás győzelmet aratott az MLE otthonában. Nehéz volt feltörni a zártan védekező hazaiakat, így a félidőben mindössze egygólos volt a különbség. A második játékrészben két perc után Süle Dóra megduplázta csapata előnyét és egyben góljai számát is. A hajrában egy kontra után Bódai kapott jó indítást, aki higgadtan passzolt a kapuba, ezzel megszerezve idei első találatát. A 87. percben a csereként beálló Fleck Nikolett állította be a 4:0-ás végeredményt.

Kozármislenybe utazik női csapatunk

Női labdarúgó csaptunk szombaton a sereghajtó MLE otthonába látogat. A két együttes szeptemberben már találkozott egymással, akkor a mieink fölényes győzelmet aratva 8:0-ra győztek, Süle Dóra pedig ötször is eredményes volt.

Küzdeni akarásból jeles

Női labdarúgó csapatunk kétgólos hátrányból Horváth és Dénes találatainak köszönhetően egyenlíteni tudott a Diósgyőr ellen, ezzel fontos pontot szerezve sorozatban harmadszor.

Hazai derbi a Diósgyőrrel

Női labdarúgóink a bajnokság 10. fordulójában a negyedik helyen álló Diósgyőr együttesét fogadják. A mieinknek az előző két mérkőzésen egy-egy pontot sikerült gyűjteni és a piros-fehérek ellen is ez lesz a cél. A két együttes szeptemberben Miskolcon mérkőzött meg, ahol nagy arányú hazai győzelem született. Azóta Horváth Tamás csapata rendezte sorait és mindenképpen javítana az ott elért eredményen.

Pontosztozkodás Szombathelyen

Sorozatban második gól nélküli döntetlenjét könyvelheti el női labdarúgó csapatunk, akik az idegenben szerzett egy ponttal továbbra is hatodikak a tabellán.

Nyugati rangadó a Jet-Sol Ligában

Női labdarúgó csapatunk a jelenleg 3. helyen álló Haladás-Viktória csapatához utazik. A két együttes augusztusban találkozott már egymással, a győri mérkőzésen 2:2-es döntetlen született. A szombathelyiek az első körben legyőzték a címvédő MTK-t és a Diósgyőrt is.