Nyolc közé jutott a Magyar Kupában női csapatunk

1:0-ás félidőt követően 5:2-re nyertek női labdarúgóink a másodosztályban listavezető MLE otthonában, Kozármislenyben. Süle Dóra egymaga négyszer is betalált, valamint új posztján - támadóként Kovács Laura is eredményes volt!

Veretlenül jutottak elitkörbe női utánpótlás válogatottjaink

Az U17-es korosztály történelmi sikert ért el, mindhárom mérkőzésen kapott gól nélkül tudott nyerni, ezzel csoportelsőként 18:0-ás gólkülönbséggel várhatják a sorsolást. Az U19-esek pedig két győzelemmel és az első kalapból húzott Dánia ellen egy gólnélküli döntetlennel zárták a selejtezőtornát, így második helyen mehetnek tovább!

Nyolc női labdarúgónknak érkezett válogatott meghívó
Hibátlan hétvége a női utánpótlásban!

Minden korosztályunk gólgazdag mérkőzésen zsebelte be a három pontot! U19-es csapatunk 5:3-ra nyert a Szent Mihály otthonában, U16-os csapatunk pedig itthon győzte le 4:1 arányban a Tisza-parti együttest. A legkisebbek Balatonfüreden tíz góllal múlták felül ellenfelüket, a lányok önzetlenségét mutatja, hogy a találatokat hét különböző játékos szerezte!

ETO-sikerek a női utánpótlás válogatottban

U17-es válogatottunk hétfőn 3:1-re legyőzte hazai pályán a román együttest! Borók Dorina, Maráz Míra és Vida Boglárka kezdőként kapott lehetőséget és mindhárman végigjátszották a mérkőzést, a hajrában 1:1-nél becserélt Sali Rebeka pedig egy perc alatt megszerezte a vezetést és segítette győzelemhez a magyarokat!

Győzelem a bajnoki nyitányon

Süle Dóra második félidőben szerzett duplájával 2:0-ra legyőzte a St.Mihály FC-t női labdarúgó csapatunk a JET-SOL Liga első fordulójában!

Újabb siker Nagyszombaton

Női csapatunk a szlovák első osztályú FC Spartak Trnava ellen folytatta a felkészülést, ahol Süle triplájával és Bódai góljával már 4:1 volt az állás a szünetben. A végeredmény nem változott, így a felkészülés során újabb háromgólos sikert könyvelhet el Kulcsár Zsolt együttese.

Öt győri lány az U17-es válogatottban

A magyar női U17-es válogatott felkészülési edzőtáborozáson vesz részt 2019. július 29. és 31. között Bükön. Az eseményre Borók Dorina, Gaál Rebeka, Sali Rebeka, Vida Boglárka és Maráz Míra is meghívást kapott, így minden poszton képviseli játékos a klubunkat!

Győzelemmel kezdte a felkészülést női csapatunk
Bemutatkozik a női csapat új vezetőedzője

Kulcsár Zsolt 23 éve dolgozik edzőként, az ETO-t pedig 2002 óta erősíti. Eddigi pályafutása során végigjárta a szamárlétrát – U8 és NBIII között minden csapatnál megfordult már. Ezalatt szép sikereket ért el, 4 bajnoki címet, három ezüstérmet és egy bronzérmet gyűjtött be különböző korosztályokkal.