Kijött a különbség a Fradi ellen

Női csapatunk a Simple Liga 4. fordulójában a jó erőkből álló Ferencvárost fogadta hazai pályán. A vendégek a félidőre háromgólos előnyre tettek szert és a szünet után további három találatot szerezve magabiztosan 6-0 arányban nyerték meg a mérkőzést.

A tavalyi bajnok érkezik

Szombaton 16.30-kor a Ferencváros együttesét fogadja női csapatunk a Simple Liga 4. fordulójában. Ellenfelünk hazai pályán pontot vesztett a hétvégén és a mieink is szeretnék megnehezíteni a fővárosiak dolgát! A mérkőzés az ETO Camping pályáján lesz megrendezve! Szurkoljunk együtt minél többen! Hajrá ETO!

Bravúros pontokat szereztek a lányok

U14-es csapatunk Kovalter Ramóna góljával a 1-0-ra győzte le a Puskás Akadémiát hazai pályán, az U16 Konrád Kincső és Rozs Fanni találatával 2-2-es döntetlent ért el az MTK ellen, míg az U19 Süveges Hanna révén vezetést szerzett a 30. percben, de két győzelem után botlott a Debrecen otthonában, és egy góllal alulmaradt a találkozón.

Rublík Orsolya bemutatkozott a magyar élvonalban

Szombaton a Haladás-Viktória elleni bajnoki mérkőzésen debütált a Simple Női Ligában a 25 éves védő, aki kezdőként lépett pályára és végigjátszott a találkozót! A csapat első pontját szerezte az idei szezonban, és jelenleg hatodik a tabellán. Alábbiakban játékosunk emlékezett vissza a hétvégi meccsre és a bemutatkozás élményeire.

Megvan az első pont!

Női csapatunk a Simple Liga 3. fordulójában 1-1-es döntetlent ért el a szombathelyi Haladás-Viktória otthonában! Öreg Cintia 29. percben szerzett találatával egygólos előnyre tettünk szert a félidőre, de rögtön a szünet után Szil Tünde révén egyenlíteni tudott a hazai gárda, így a találkozó végén pontosztozkodásra került sor. Ezzel az eredménnyel a tabella 6. helyén áll az NBI-ben a fiatalokkal telitűzdelt együttesünk. Szép volt lányok! Hajrá ETO!

Nyugati rangadó a Simple Ligában

Női csapatunk szombaton 16:30-kor, a bajnokság 3. fordulójában, a Haladás-Viktória otthonában lép pályára, a szombathelyi Király Sport Létesítményben. Kulcsár Zsolt együttese számára elengedhetetlen az idegenbeli pontszerzés, így győzelmi szándékkal vágnak neki a találkozónak. Hajrá ETO!

Győztes rajt Budaörsön

Az Észak-Nyugati csoport 1. fordulójában 5-0-ás győzelmet aratott Budaörsön a legfiatalabb bajnokságban szereplő női korosztályunk! A mérkőzésen Szabó Petra duplázni tudott, valamint Büki Luca, Sudár Imola és Tóth Szabina is betalált! Gratulálunk! Szép volt lányok!

Vereség az MTK-nál

Női csapatunk 4-0 arányban kikapott a bajnokesélyes MTK otthonában. Varga Attila együttese a félidőre kétgólos előnyre tett szert, amit fiataljainknak már nem sikerült ledolgozni, így pont nélkül tértek haza a fővárosból.

Nehéz feladat előtt áll női csapatunk

A Simple Női Liga 2. fordulójában Kulcsár Zsolt fiatal együttese az MTK Hungária FC otthonába látogat, ahol megpróbálja megnehezíteni a dolgát a bajnokesélyes csapatnak! A mérkőzést szombaton 17 órakor, a BKV Előre Stadionban rendezik! Hajrá ETO!

Utánpótlás híradó: sikeres hétvégét zártak lány labdarúgóink

U19-es csapatunk magabiztos győzelemmel rajtolt a Kiemelt Bajnokságban, a Süle János vezette együttes Gaál Rebeka duplájával, valamint Sali Rebeka és Nagy Kitti góljával 4-1 arányban nyert a St. Mihály FC otthonában. Az U16 hazai környezetben 2-0-ra győzött a ZTE elleni felkészülési meccsen, az U14 pedig hibátlan teljesítménnyel zárta a székesfehérvári villámtornát! Gratulálunk mindenkinek! Szép volt lányok!