WKW ETO-VÁC: 0-0

Nem sikerült legyőzni a Vácot, pedig megvoltak a lehetőségeink a győzelemre. Három kapufa, mellette több helyzet mindkét félidőben, azonban ma nem tudtunk gólt szerezni.

VASÁRNAP 17 óra: WKW ETO-VÁC

Csapatunk számára kötelező a győzelem a sereghajtó VÁC FC ellen ahhoz, hogy visszakerüljünk a tabella dobogójára. Hajrá ETO!

2019-ben az ETO lett a Maci Kórház akció regionális gyűjtőközpontja
Hajszán Gyula ma 58 éves!
Szimcso Viktor túl van a műtéten

Ma délelőtt Siófokon megműtötték Szimcso Viktort, aki a Nyíregyháza elleni mérkőzésen szenvedett súlyos sérülést.

A PSV Akadémiájáról érkező középpályással erősítettünk
Döntetlen a Budaörs otthonában

Csapatunk kétszer került hátrányba a Grosics Gy. Stadionban, válaszul mindkétszer Szánthó Regő góljával egyenlítettünk. A hajrában mindkét kapu veszélyben forgott, de végül döntetlen lett a vége.

Győzni kell a Budaörs otthonában!

A Budaörs SC ideiglenes stadionjában, Tatabányán csap össze a WKW ETO FC Győrrel vasárnap 15 órai kezdettel a Merkantil Bank Liga 12. fordulójában. A győzelem a cél csapatunk számára.

Minden hónap utolsó péntekén: ETO Nyílt Nap Gyerekeknek!
Egy félidő előnyt adtunk a Csákvárnak

A gyors csákvári vezetésre még volt válaszunk, azonban ezután két gólos hátrányba kerültünk a félidő derekára. A szünet után sikerült szépíteni, de az egyenlítés már elmaradt. Csákvár-WKW ETO 3-2 (3-1).