Varsányi Tibor 75 éves

Ma ünnepli születésnapját ETO Legendánk, aki ebből az alkalomból hétvégén a Szeged elleni mérkőzésen a második félidőben elvégezhette a kezdőrúgást! A klub névre szóló mezzel és ETO-s borral köszöntötte! Isten éltesse sokáig!

U11-es tornagyőzelem Szombathelyen

Lakatos Attila együttese hétvégén a Haladás VSE által szervezett 8 csapatos tornán szerepelt, ahol veretlenül az első helyet szerezték meg! Egy különdíjat is elhoztunk, Lengyel Huba a torna legjobb kapusa lett! Gratulálunk! Szép volt fiúk!

Fájó vereség hazai pályán

Csapatunk 3-1-es vereséget szenvedett a Merkantil Bank Liga 25. fordulójában. Az 58. percre Kóródi duplája révén kétgólos előnyre tett szert a vendég együttes. A csereként beállt Horváth Zoltán büntetőből még szépíteni tudott, de az utolsó pillanatban Vankó Imre találata állította be a végeredményt.

Bátor játékkal a győzelemért!

A Merkantil Bank Liga 25. fordulójában a tabella 13. helyén álló Szeged-Csanád együttesét fogadjuk! A mérkőzést az M4 Sport 12:30-tól élőben közvetíti! Hajrá ETO!

Kovács Krisztián a válogatottban

A Gera Zoltán vezette U21-es válogatott felkészülési edzőtáborozáson vesz részt február 24-26. között Telkiben, ahova csapatunk fiatal alappillére is meghívást kapott. Gratulálunk! Büszkék vagyunk játékosunkra! Sok sikert kívánunk az edzőtáborban!

Véget ért a Valentin-napi fotóverseny

Tegnap este 8 órakor lezártuk a Valentin-napi fotóversenyt, szeretettel gratulálunk a győzteseknek és várjuk őket vasárnap a Valentin-napi páholyban!

Döntetlen idegenben

Kétgólos hátrányból felállva, rengeteg helyzetet kidolgozva az utolsó percben sikerült egyenlíteni a Merkantil Bank Liga 24. fordulójában, így egy ponttal térhetünk haza a Kazinbarcika otthonából.

Hollandiából igazoltunk középpályást

Dobos Áron a holland első osztályú Fortuna Sittard csapatától érkezik fél évre kölcsönbe az ETO-hoz. Áron, köszöntünk az ETO-nál és sok sikert kívánunk!

Kalmár a Vasasnál folytatja

Kalmár Olivér a szezon hátralévő részében a Vasas FC csapatánál szerepel kölcsönben. Az angyalföldi csapatnak opciós joga van nyáron kivásárolni a játékost. Sok sikert kívánunk Olivér!

Kazincbarcika -WKW ETO összecsapás következik

A Merkantil Bank Liga 24. fordulójában a tabella 14. helyén álló KBSC ellen lépünk pályára idegenben. A mérkőzés vasárnap 14:00 órakor kezdődik a Putnoki Várady Béla Sportközpontban! Játékosaink természetesen győzelemmel szeretnének hazatérni! Hajrá ETO!