ETO 115 Toto  |  Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek
A félidőben Jakab Dávid és Szánthó Regő várja a gyerekeket az ETO Junior Szurkolói Klubban!
Jobb helyzetkihasználás kell

Győzelemmel feledtetné az WKW ETO a váci vereséget a Dorogi FC ellen. A Merkantil Bank Liga soron következő fordulójára készülve csapatunk újra a 3 pont megszerzésére összpontosít.

Sajtótájékoztató a Családi Napról Freddievel

Remekül sikerült a tegnapi sajtótájékoztatónk, ahol ismertettük az ETO 115 éves születésnapja alkalmából rendezendő május 19-i Jubileumi Családi Nap programját és sztárvendégét, Freddiet.

Döntőnek bizonyult a gyors váci dupla

Gyors vezetés után büntetőből kettőre növelte előnyét a Vác az WKW ETO ellen, majd Lovrencsics szépítése után sokáig élt a remény a győri pontszerzésre. Sóron duplája a hajrában végül 3-1-es váci győzelmet hozott, most nem sikerült ponttal hazatérni.

ETO húsvét a győri kórház gyerekosztályán

A héten játékosok és a klub képviselői meglátogatták a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház gyermekosztályán a kis betegeket, és játékokkal, finom csokikkal és ETO-s apróságokkal lepték meg őket.

Folytassuk fiúk!

Vasárnap a WKW ETO FC Győr a Vác FC otthonába látogat a Merkantil Bank Liga 33. fordulójában. Herczeg Miklós és stábja eddig három győzelemmel áll, szerinted meglesz a negyedik is? Beharangozó cikkünket itt olvashatod.

Kérdezd a szervezőt!

Ma 14-16 óra között Csatári Sebastian, a tábor főszervezője várja az érdeklődőket és szívesen válaszol a kérdésekre!

Kovács Krisztián előkelő társaságban

Az MLSZ Produktivitási rendszer összesített listáján a 2018/2019-es szezonban saját nevelésű tehetségünk, Kovács Krisztián a nívós negyedik helyet foglalja el !

Újra nyert az ETO!

A WKW ETO FC Győr 2-0-ra nyert a Balmaz Kamilla csapata ellen. Koszó szerzett vezetést, majd egy csodaszép győri akció végén Andric döntötte el a találkozót végleg csapatunk javára.

Az ETO Junior Szurkolói Klub ma is várja a gyerekeket!

Mini focipályával, a gyerek büfében sok finomsággal várjuk a fiatal ETO szurkolókat, a félidőben pedig Kovác Alan és Hidi Sanyi dedikál az újonnan elkészült arcképcsarnokban a nyugati lelátó 2. emeletén!