Bérletinformációk 2019/20-as szezon

Alább olvashatók a 2019/20-as szezon jegy- és bérletárai. A bérletértékesítés helyszíne az előzetes információkkal ellentétben az ETO SHOP lesz!

Döntetlen a Puskás otthonában

Az első félidőben a PAFC szerezte meg a vezetést, de jött az egyenlítésünk Vári B. révén, amire egy büntetővel azonnal válaszolt a Puskás. Feljavult a szünet után az ETO, Andric ki is egyenlített (2-2), ez lett a végeredmény.

Ma délután Puskás-ETO!

A WKW ETO FC Győr ma délután a Puskás Akadémia otthonában vendégszerepel. A mérkőzés 17 órakor kezdődik a felcsúti Pancho Arénában.

Legyőztük az Újpestet!

ETO-Újpest 2-0! Szánthó Regő és Farkas Balázs góljaival két gólos ETO siker született az Újpest elleni felkészülési mérkőzésen.

Új játékosunk: Marius Charizopulos

Az FC Nitrából érkező 28 éves középpályással, Marius Charizopulossal erősödött a csapatunk. Sok sikert kívánunk az ETO színeiben!

Ma 18 óra: ETO – ÚJPEST!

Negyedik felkészülési mérkőzését csapatunk az Újpest ellen vívja ma 18 órakor az ETO Stadionban.

Győzőtt a Szpartak

Büntette hibáinkat a Szpartak Moszkva így már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést. A meccs egészét tekintve azonban nincsen szégyenkezni valónk, a WKW ETO FC Győr méltó ellenfele volt az orosz csapatnak, mind hozzállásban, mind játékban, ami biztató jel a folytatásra nézve.

Ma 18 órakor a Szpartak Moszkvát fogadjuk

Nívós nemzetközi mérkőzéssel folytatja az ETO a felkészülést, a világhírű FK Szpartak Moszkvát fogadjuk ma18 órakor az ETO Stadionban. A mérkőzésre a belépés ingyenes, várunk mindenkit szeretettel!