Két ETO-játékos az U18-as válogatottban

Két játékosunk, Deákovits Richárd és Tuboly Máté kapott meghívót az U18-as válogatott soron következő összetartására, melynek keretében előbb idehaza két mérkőzést játszanak Dánia legjobbjaival, majd Svédországban lépnek pályára, ahol Finnország és Svédország nemzeti tizenegyével mérik össze erejüket. Gratulálunk és sok sikert kívánunk játékosainknak!

Kiss Máté két évet hosszabbított

Kiss Máté újabb két évvel hosszabbította meg nyáron lejáró szerződését, ami azt jelenti, hogy a rutinos középpályás 2024. június 30-ig az ETO játékosa marad.

Bagi István öt év után máshol folytatja

Lejárt a szerződése, így öt év után távozik az ETO FC-től Bagi István. A rutinos játékos több alkalommal is csapatkapitányként vezethette ki társait, sokat tett az ETO-ért, amit ezúttal is köszönünk, és további sikeres pályafutást kívánunk!

Lipták jövőre már edzőként dolgozik az ETO sikereiért

A múlt hétvégi, Dorog elleni mérkőzésen búcsúzott csapatunk Lipták Zoltántól, aki két ciklusban is viselte az ETO mezét, előbb a 2013-as bajnokcsapat tagjaként játszott meghatározó szerepet, majd 2020 nyarán visszatért, hogy profi karrierje utolsó éveiben még segítse szeretett csapatát.

ETO-hétvége: újabb teljes siker!

Az előzőhöz hasonlóan, ezúttal is nagyon sikeres hétvégén van túl az ETO FC, ugyanis az NB II-es felnőttcsapat mellett a harmadosztályban szereplő akadémisták, és az élvonalban bajnoki döntőbe jutó női együttes is győzelemmel zárta mérkőzését.

Szerződésük lejártával több játékos távozik

Több játékosnak is lejár a szerződése a szezon végén, akikkel a klub nem hosszabbítja meg a kontraktust, így a következő bajnokságot már másik csapatnál kezdik meg. Az ETO ezúttal is köszöni minden távozó játékosának az eddigi közös munkát, és további sikerest pályafutást kíván a labdarúgóknak!

Szép búcsú a bajnoki évtől és Liptáktól

A Merkantil Bank Liga utolsó, 38. fordulójában hazai pályán fogadta a Dorog gárdáját az ETO FC NB II-es labdarúgócsapata, ahol az első félidőben egygólos előnyre tett szert, majd a második játékrészben, többek között a visszavonuló Lipták Zoltán góljának köszönhetően, magabiztos győzelmet aratott.

A cserék tették fölényessé a győzelmet

Az NB III Nyugati csoportjának 37. fordulójában utolsó hazai mérkőzését játszotta az idei szezonban az ETO Akadémia, ahol az ősi rivális Sopron ellen. Az első félidőben már előnybe kerültek fiataljaink, majd a második játékrészben – többek között a cseréknek köszönhetően – magabiztos győzelmet arattak.

A sikeres évzárás reményében

Hétvégén utolsó bajnoki mérkőzését játssza a 2021/22-es szezonban, az ETO FC NB II-es labdarúgócsapata, ahol a Dorogi FC lesz az ellenfél az ETO Stadionban, vasárnap 18 órától. (A mérkőzésről élő online közvetítést biztosítunk!)

Az ifjabb Klausz lett az ETO új gólvágója-Győr+ lapszemle

Sorozatban a negyedik mérkőzését nyerte meg az ETO FC a labdarúgó NB II.-ben. A győri csapat a 17 éves Klausz Milán góljával verte 1–0-ra idegenben a Szegedet. A fiatal támadó már a második találatát jegyezte a felnőttegyüttesben tavasszal, az előző fordulóban a III. Kerület ellen (7–0) is eredményes tudott lenni.