Fehér Miklósra emlékezünk

Fehér Miklósra emlékezünk 16 éve tragikus körülmények között hunyt el Fehér Miklós, az ETO és a magyar válogatott kiválósága, akadémiánk névadója, nemzetközileg elismert labdarúgó. Klubunk hagyományosan minden évben közösen megemlékezik sírjánál, valamint gimnazistáink mécseseket gyújtanak a kollégiumban felállított emlékhelyen.

Nemzetközi meccsekkel zárul a felkészülés

Utolsó megmérettetések következnek a jövő heti bajnoki rajt előtt. Szombaton 11:00 órakor a szlovák másodosztályú Somorját fogadjuk, vasárnap pedig a horvát első ligában szereplő Slaven Belupo otthonába látogatunk Kaproncába.

Hlagyvik Gábor ma ünnepli 63. születésnapját

Hlagyvik Gábor a Rába ETO csapatában 1981. február 28-án a Zalaegerszegi TE ellen mutatkozott be az élvonalban, ahol csapata 1–0-ra győzött. 1981 és 1989 között 230 bajnoki mérkőzésen lépett pályára klubunkban és hat gólt szerzett. Két-két alkalommal bajnok és ezüstérmes, egyszer bronzérmes lett a csapattal. Isten éltesse sokáig!

Az M4 Sport közvetíti az ETO-Siófok mérkőzést

Kedves Szurkolóink! A 2020. február 9. vasárnap 15:30-ra kiírt WKW ETO FC Győr - BFC Siófok Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés új időpontja 2020. február 9. vasárnap 18:00. A mérkőzést az M4 Sport közvetíti.

Simon Márk és Borbély Bálint is a távozók között
Glázer Róbert 70 éves

Tegnap ünnepelte 70. születésnapját az ETO legendája! Glázer Róbert 1969-ben mutatkozott be az élvonalban, a Rába ETO csapatában, ahol egy bajnoki címet és egy magyar kupagyőzelmet szerzett. 1982-ig összesen 296 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, ezeken 65 gólt szerzett. Isten éltesse sokáig!

Domonkos és Gránicz távoztak

Közös megegyezéssel szerződést bontott Domonkos Kristóf illetve Gránicz Patrik és az ETO.

Győzelemmel folytattuk a felkészülést

Döcögős játékkal kezdtünk, a szünet után viszont sokkal eredményesebb futballal folytattuk. WKW ETO – PÁPA 4-2! Két gólos hátrányba került az ETO az első félidőben, a szünet után viszont csapatunk feljavult támadójátékkal szép gólokat szerezve Lovrencsics, Tömösvári (2) és Andric találataival 4-2-re megfordította az eredményt a Pápai Perutz FC csapata ellen. Szép volt fiúk!