ETO 115 Toto  |  Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek
Győzött az ETO a Bős ellen

Küzdelmes mérkőzésen győzött csapatunk a kiválóan romboló Bős otthonában. Szimcso szerzett előnyt, amit a szünetig ajándék lehetőséggel kiegyenlített Gabcikovo.

Vereség Komáromban

A főleg fiatalokból álló ETO a délelőtti komáromi edzőmérkőzésen 3-1-es vereséget szenvedett a Komáromi SE-től. Folytatás este a Gabcikovo ellen.

Ma duplán meccsel az ETO

Az eredeti kiírással ellentétben idegenben játssza mai felkészülési mérkőzéseit az ETO a Center pálya felújítása miatt. Délelőtt Komáromban, este Gabcikovoban (Bős) vendégszerepelünk.

Kialakult az NB2-es csapat kerete

Boér Gábor vezetőedző és stábja véglegesítette a WKW ETO FC Győr 2019/2020-as keretét. Külön öröm számunkra, hogy a keretben 9 fiatal is helyet kapott a Fehér Miklós Akadémiáról.

Bérletinformációk 2019/20-as szezon

Alább olvashatók a 2019/20-as szezon jegy- és bérletárai. A bérletértékesítés helyszíne az előzetes információkkal ellentétben az ETO SHOP lesz!

Döntetlen a Puskás otthonában

Az első félidőben a PAFC szerezte meg a vezetést, de jött az egyenlítésünk Vári B. révén, amire egy büntetővel azonnal válaszolt a Puskás. Feljavult a szünet után az ETO, Andric ki is egyenlített (2-2), ez lett a végeredmény.

Ma délután Puskás-ETO!

A WKW ETO FC Győr ma délután a Puskás Akadémia otthonában vendégszerepel. A mérkőzés 17 órakor kezdődik a felcsúti Pancho Arénában.

Legyőztük az Újpestet!

ETO-Újpest 2-0! Szánthó Regő és Farkas Balázs góljaival két gólos ETO siker született az Újpest elleni felkészülési mérkőzésen.

Új játékosunk: Marius Charizopulos

Az FC Nitrából érkező 28 éves középpályással, Marius Charizopulossal erősödött a csapatunk. Sok sikert kívánunk az ETO színeiben!

Ma 18 óra: ETO – ÚJPEST!

Negyedik felkészülési mérkőzését csapatunk az Újpest ellen vívja ma 18 órakor az ETO Stadionban.