ETO 115 Toto  |  Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek
A Sporting jutott a fináléba

Az első félidőben eldöntötte a továbbjutást a Sporting, a szünet után kisebb szerencsével szorosabbá tudtuk volna tenni a mérkőzést a fináléra tartalékoló portugálok ellen, de egyedül a győri nevelésű Sáhó Kristóf tudott betalálni a portugál bajnok kapujába. A csodás győri közönség előtt nem sikerült újabb meglepetést okozni.

FCup Final: ESTE Rába ETO-Sporting elődöntő

Varázslat vagy papírforma? Eljött a nagy nap a hétszeres magyar bajnok számára, a csoda immár valóság! Este 18 órakor történetének első BL elődöntőjét játssza a Rába ETO a tavalyi ezüstérmes portugál bajnok Sporting CP ellen. A mérkőzést az M4Sport élőben közvetít.

Kezdődik a BL Final Four

Pénteken az elődöntőkkel startol a zaragozai UEFA Futsal Cup Final Four, történetében először magyar résztvevővel, a Rába ETO-val! A győriek a Sportinggal játszanak a döntőbe jutásért pénteken 18 órakor. A mérkőzést az M4Sport is közvetíti.

Győzelemmel hangolt az ETO a BL-re

FCV-ETO 3-4. Két gólos győri előny után hiába szépített az FCV a szünet után, az ETO ellentmondást nem tűrően játszva három gólra növelte előnyét. A hajrában a vészkapus játékra váltott hazaiak, hamar betaláltak a 2. félidőben több bravúrt is bemutató Klcso kapujába, de csak kozmetikázni tudták az eredményt, az utolsó percben. Az ETO magabiztos győzelemmel átvette a ’B’ Csoport vezetését.

BL Főpróba Veszprémben

A Rába ETO futsalosai ma este 18:30-kor az FC Veszprém otthonában lépnek pályára a pénteki UEFA Futsal Cup elődöntő főpróbának is tekinthető rangadón. Argentin szerzeményük, Nicolas Rolón is ma debütál zöld-fehérben, a Rájátszás ’B’ csoportgyőzelmének megszerzése érdekében csak a győzelem elfogadható a Címvédő számára.

Szép játék fiatalok!

Másfél héttel az UEFA Futsal Cup Final Fourja előtt a Rába ETO erősen tartalékosan 8-2-re nyert a futsal NBI Rájátszásának 3. fordulójában. A mérkőzés előtt fogadkozó bőnyi exETO legendák végül megkönnyezhették a győri fiatalok góljait. Sáhó triplázott, Bognár és Tama is duplázott, az idén is gólkirályi címre esélyes Alex pedig egy találatot szerzett.