Gól a félpályáról

A Megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 6. fordulójában Lébényben szerepelt az ETO Akadémia, ahol fiataljaink végig koncentrálva papírforma győzelmet arattak.

Könnyed siker a kupában, kiemelkedő teljesítménnyel

A MOL Magyar Kupa szombat esti mérkőzésén Pápán vendégszerepelt csapatunk, ahol a lényegi kérdéseket már a meccs elején eldöntötte. Különösen jól sikerült a mérkőzés Májer Milán számára, aki négy gólban is főszerepet vállalt.

Utánpótlás híradó

Felemás hétvégét zártak csapataink a hétvégi korosztályos összecsapásokon. U19-es csapatunk hazai pályán a Vasas ellen szenvedett vereséget, az U15-ösök szintén hazai környezetben fogadták a MOL Fehérvár csapatát, akik itthon tartották a három pontot, az egy évvel fiatalabbak is a fehérvári csapatott látták vendégül, akiknek egy pontot sikerült begyűjteniük. A legifjabbak Pécsett, a Bozsik Tornán szerepeltek sikeresen.

Fölényes ETO-győzelem Lébényben

A megyei első osztályú mérkőzésen csapatunk végig nagy kedvvel játszva, szép gólokat szerezve fölényes győzelmet aratott a lelkes hazai gárda ellen.

Fél tucat szerzett gól, megérdemelt továbbjutás Pápán

A MOL Magyar Kupa 6. fordulójának szombat esti játéknapján Májer és Priskin dupláival gyakorlatilag az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést és a továbbjutást. A folytatásban még ehhez hozzá tudtunk tenni kettőt, így kijött a két csapat közti különbség. Pápai Perutz FC - WKW ETO FC Győr 2-6.

Szurkolói információk a Pápa elleni MOL Magyar Kupa mérkőzésről
Ismét egy tehetségünk kapott válogatott meghívót
Három pontért utazunk Lébénybe
Priskin: négy bajnoki mérkőzéses eltiltás

A tegnapi WKW ETO FC Győr – Békéscsaba 1912 Előre mérkőzés utolsó perceiben egy erősen büntető gyanús szituáció után Priskin Tamás piros lapot kapott reklamálásért. A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága a mai napon 4 mérkőzéses eltiltással sújtotta.

A Pápa ellen kezdünk a MOL Magyar Kupában

A WKW ETO FC Győr a Pápai Perutz FC otthonában kezdi meg a küzdelmeket a MOL Magyar Kupában szombat este 20 órakor. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti. Hajrá ETO!