Tornagyőzelem Komáromban

A Nagy Tamás vezette U7-es korosztályunk első helyen végzett a Komáromban megrendezett 14 csapatos tornán! Szép volt fiúk!

Simon Márk és Borbély Bálint is a távozók között
Glázer Róbert 70 éves

Tegnap ünnepelte 70. születésnapját az ETO legendája! Glázer Róbert 1969-ben mutatkozott be az élvonalban, a Rába ETO csapatában, ahol egy bajnoki címet és egy magyar kupagyőzelmet szerzett. 1982-ig összesen 296 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, ezeken 65 gólt szerzett. Isten éltesse sokáig!

Alkalmassági felvételi az ETO akadémián

Tegnap délelőtt sportalkalmassági felvételit tartott a Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia a gimnáziumba jelentkezők számára. Az eseményen több mint 50 labdarúgó vett részt, akiknek különböző felméréseken kellett bizonyítani.

Csehországban folytatódott a V4 torna

U12-es és U13-as csapatunk nagyon hasznos nemzetközi meccseket játszott Brnoban, ahol mindkét korosztály egy győzelemmel és egy vereséggel zárt. A tornát havi, illetve kétheti rendszerességgel rendezik meg, ahol a résztvevő csapatok között olyan nevek is szerepelnek, mint a Wroclaw, a Brno vagy a Trnava. A következő összecsapást február első hétvégéjén az ETO rendezi majd.

Győztes meccsek itthon és idegenben

Gyirmóton két csapatunk is győzni tudott idősebb korosztályokkal szemben, az Újpest ellen szoros meccsen egy találat is elég volt a sikerhez!

Bravúrral kezdte a felkészülést női U19-es csapatunk

A MOL Fehérvár FC NBII-es együttese ellen léptek pályára ifistáink az első edzőmérkőzésen, ahol 3:0-ás sikert arattak! A találatokat a visszatérő Angyal Petra, Lőrinczi Lilla és Vida Boglárka szerezte! A következő megmérettetés január 30-án Pozsonyban lesz a Slovan Bratislava korosztályos csapata ellen! Szép volt csajok!

Domonkos és Gránicz távoztak

Közös megegyezéssel szerződést bontott Domonkos Kristóf illetve Gránicz Patrik és az ETO.

Győzelemmel folytattuk a felkészülést

Döcögős játékkal kezdtünk, a szünet után viszont sokkal eredményesebb futballal folytattuk. WKW ETO – PÁPA 4-2! Két gólos hátrányba került az ETO az első félidőben, a szünet után viszont csapatunk feljavult támadójátékkal szép gólokat szerezve Lovrencsics, Tömösvári (2) és Andric találataival 4-2-re megfordította az eredményt a Pápai Perutz FC csapata ellen. Szép volt fiúk!