Sorsoltak a női NBI-ben

Elkészült a Simple Női Liga sorsolása, augusztus 15-én hazai környezetben fogadjuk a Astra csapatát!

Kijött a különbség a Fradi ellen

Női csapatunk a Simple Liga 4. fordulójában a jó erőkből álló Ferencvárost fogadta hazai pályán. A vendégek a félidőre háromgólos előnyre tettek szert és a szünet után további három találatot szerezve magabiztosan 6-0 arányban nyerték meg a mérkőzést.

A tavalyi bajnok érkezik

Szombaton 16.30-kor a Ferencváros együttesét fogadja női csapatunk a Simple Liga 4. fordulójában. Ellenfelünk hazai pályán pontot vesztett a hétvégén és a mieink is szeretnék megnehezíteni a fővárosiak dolgát! A mérkőzés az ETO Camping pályáján lesz megrendezve! Szurkoljunk együtt minél többen! Hajrá ETO!

Bravúros pontokat szereztek a lányok

U14-es csapatunk Kovalter Ramóna góljával a 1-0-ra győzte le a Puskás Akadémiát hazai pályán, az U16 Konrád Kincső és Rozs Fanni találatával 2-2-es döntetlent ért el az MTK ellen, míg az U19 Süveges Hanna révén vezetést szerzett a 30. percben, de két győzelem után botlott a Debrecen otthonában, és egy góllal alulmaradt a találkozón.