Két újabb fiatal akadémistánk, Szabó Tamás és Szabados Attila kötelezte el magát 3 évre klubunkhoz, míg előbbi bemutatkozásra vár a felnőttek között, utóbbi a kezdőcsapatba verekedné be magát a következő szezonban!

Mekkora lépés volt pályafutásodban a profi szerződés?

Szabó Tamás: Számomra ez volt a legnagyobb lépcsőfok, nagyon örülök és köszönöm a bizalmat!

Szabados Attila: Az elmúlt szezonban is az első csapattal készültem, sokszor volt róla szó, de most jött el a pillanat és ezúton is köszönöm a lehetőséget a vezetőségnek, igyekszem meghálálni!

Mit tartasz a legnagyobb erősségednek?

Szabó Tamás: Az átlövéseket, a technikai készségemet és jól látok a pályán.

Szabados Attila: A küzdeni akarást és azt, hogy sokat tudok futni!

Mit emelnél ki az ETO Akadémián töltött éveidből?

Szabó Tamás: Számomra az egyik legmeghatározóbb élmény idén az U19-es bajnokságban a Fradi elleni meccs volt, mikor mesterhármast tudtam szerezni és nyert a csapat!

Szabados Attila: Amikor az U17-es bajnokságban az MTK ellen az utolsó percben gól kaptunk, de fel tudtunk állni és a végső pillanatban meg tudtuk fordítani a mérkőzést!

Mit gondolsz, mi kellett ahhoz, hogy profi labdarúgó váljon belőled?

Szabó Tamás: Türelem, alázat, kitartás és természetesen a sok munka!

Szabados Attila: Szerénység, alázat és a küzdeni akarás!

Mik a céljaid a jövőben?

Szabó Tamás: Szeretnék minél többet fejlődni, hogy minél több játéklehetőséget kapjak az első csapatban, amihez a fizikálisan megterhelő edzések maximálisan hozzájárulnak a felnőttek között!

Szabados Attila: Szeretnék minél többet játszani és bekerülni a kezdőcsapatba, később pedig az NBI-be!

Játékosainknak gratulálunk karrierjük első profi szerződéséhez és sok sikert kívánunk pályafutásukhoz!