Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek

Három fiatal kapott profi szerződést

Klubunk hosszú távon tervez tehetséges akadémistáival, ezért Kerkez Milos, Ruisz Barnabás és Sipőcz Bence is 3 éves szerződést írt alá, miszerint 2023.06.30-ig erősítik majd az ETO-t! Játékosaink a nyári felkészülést már a felnőtt csapat keretéhez csatlakozva kezdték el! Gratulálunk mindenkinek és sok sikert kívánunk!

Három fiatal kapott profi szerződést

Játékosainkkal a későbbiekben külön is foglalkozunk!

További híreink

 Az alázat viszi őket előre

Az alázat viszi őket előre

Két újabb fiatal akadémistánk, Szabó Tamás és Szabados Attila kötelezte el magát 3 évre klubunkhoz, míg előbbi bemutatkozásra vár a felnőttek között, utóbbi a kezdőcsapatba verekedné be magát a következő szezonban!

Visszatért az ETO-hoz Horváth Cs. Attila
Lipták Zoltán újra az ETO-ban!

Lipták Zoltán újra az ETO-ban!

A 2013-as bajnokcsapat védője, Lipták Zoltán visszatért az ETO-hoz! A korábbi válogatott játékos a következő szezonban kulcsszerepet tölthet be a védelem oszlopos tagjaként és a fiatal játékosok mentoraként egyaránt! Köszöntünk újra a csapatban!

Kiemelt támogatóink

Támogatóink