Győzelem a Fradi ellen

Tegnap szélsőséges időjárási körülmények között lépett pályára U16-os csapatunk Bükön, ahol Bartossik és Bognár találatával, végig kezükben tartva a mérkőzést, meggyőző sikert arattak. Szép volt fiúk!

FTC U16 - ETO FC Győr U16 0:2 (0:1)

Gólszerzők: Bartossik, Bognár

ETO: Kiss (Mátyus) – Deákovits, Kozári, Nádudvari, Óvári, Tóth (Rubos Bence), Kulifay, Torma (Németh), Mitring, Rubos Barnabás (Goretich), Bartossik (Tankovics)

Ozoróczi Gábor: „A borzasztó időjárási körülményekhez maximálisan alkalmazkodva, szervezetten játszva, két szép góllal megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.”

Öt pont előnnyel a tabella élén

U19-es csapatunk Debrecenben Vitális és Szalka góljával hátrányból fordítva nyerte meg a mérkőzést! Mivel a második helyezett Honvéd és a harmadik helyezett Ferencváros 0-0-ás döntetlent játszott egymással, így ezzel az idegenben aratott győzelemmel tovább nőtt listavezető együttesünk előnye.

Bravúros győzelem a nyugati rangadón

Péntek délután az Illés Akadémia korosztályos együttesét fogadta U15-ös csapatunk, akik 1-1-es félidőt követően a második játékrészben hengereltek és 3-1-re legyőzték a szombathelyieket. A gólszerzést Huszár Marcell kezdte, majd Pusztai Márton fordított döntetlennél, végül Lányi Bence állította be a végeredményt! Szép volt fiúk!

Hárman készülnek az U15-ös válogatottal

Kráz Tamás mellett Tóth Dánielnek és Vingler Lászlónak is érkezett meghívó a korosztályos válogatott március 8-11. között tartandó edzőtáborába, Lipótra! Büszkék vagyunk játékosainkra! Sok sikert kívánunk!