Győzelem az NBII-es címvédő ellen

Vasárnap a MOL-Fehérvár FC otthonában lépett pályára női felnőtt csapatunk, ahol már az első félidőben háromgólos előnyre tettek szert. A második játékrészben tovább növelve a különbséget magabiztosan 4:0-ra nyert együttesünk. Pozitívum, hogy a találatokat négy különböző játékos szerezte. Süle Dóra, Ploner Sandra, Tillinger Dóra és Sali Rebeka is eredményes volt! Szép volt lányok!

MOL-Fehérvár FC – ETO FC Győr 0-4 (0-3)

Gólszerzők: Süle, Ploner, Tillinger, Sali

ETO: Csontos – Fél A., Sárosi, Süle, Kovács, Ploner, Pacsuta, Fleck, Tillinger, Sali, Vida

Cserék: Borók, Kránicz, Szabová, Angyal

Kulcsár Zsolt: „Mindkét félidőben több helyzetet is kidolgoztunk , amiből szép gólokat szerezve megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!”

Kovács Laura és Süle Dóra a Bundesligába igazol!

Óriási büszkeséggel tölti el klubunkat, hogy két női játékosunk Európa egyik legjobb bajnokságában, a Német Bundesligában folytatja pályafutását! Süle Dóra és Kovács Laura a következő szezont már a willstätti SC Sand csapatában fogják kezdeni! Válogatottjainkat külföldre szerződésükről kérdeztük!

Második helyen végzett női U19-es válogatottunk

A felnőtt válogatotthoz hasonlóan U19-es válogatottunk is Törökországban készült az áprilisi elitkörre. Az első mérkőzésen Bulgária ellen Ploner Sandra kezdőként lépett pályára és egészen a 15. percig nagyon aktívan futballozott, de sérülés miatt le kellett cserélni és a torna hátralévő meccsein már nem számolhatott vele a szövetségi kapitány.

Veretlenül zárt Törökországban a női „A” válogatott

A felkészülési torna során három mérkőzést játszott Markó Edina együttese. Először a tizenkétszeres kazah bajnok BIIK Kazygurt ellen nyert 2:1 arányban, ahol Kovács Laura a 77. percben csereként állt be. A Hong Kong elleni 4:0-ás győzelemből Süle Dóra egy félidőnyi játékkal vette ki a részét, majd Romániával szemben góllal és gólpasszal járult hozzá a 7:1-es magyar sikerhez! Szép volt lányok!