Jó iramú meccsen győzelem

U16-os csapatunk a felkészülés derekán a remek erőkből álló fehérváriak ellen Máté Péter első félidőben szerzett találatával nyerni tudott. Szép volt fiúk!

ETO FC Győr U16 – MOL Fehérvár FC U16 1:0 (1:0)

ETO: Kiss, Bognár, Kozári, Tullner, Óvári, Mitring, Tóth, Torma, Bartossik, Kulifay, Máté Cserék: Deákovits, Sipőcz, Nádudvari, Kalla, Tankovics, Patkós

Gólszerző: Máté

Ozoróczi Gábor: „Bajnoki ritmusú mérkőzést játszottunk egy fizikálisan nagyon erős ellenfél ellen!”

Öt pont előnnyel a tabella élén

U19-es csapatunk Debrecenben Vitális és Szalka góljával hátrányból fordítva nyerte meg a mérkőzést! Mivel a második helyezett Honvéd és a harmadik helyezett Ferencváros 0-0-ás döntetlent játszott egymással, így ezzel az idegenben aratott győzelemmel tovább nőtt listavezető együttesünk előnye.

Bravúros győzelem a nyugati rangadón

Péntek délután az Illés Akadémia korosztályos együttesét fogadta U15-ös csapatunk, akik 1-1-es félidőt követően a második játékrészben hengereltek és 3-1-re legyőzték a szombathelyieket. A gólszerzést Huszár Marcell kezdte, majd Pusztai Márton fordított döntetlennél, végül Lányi Bence állította be a végeredményt! Szép volt fiúk!

Hárman készülnek az U15-ös válogatottal

Kráz Tamás mellett Tóth Dánielnek és Vingler Lászlónak is érkezett meghívó a korosztályos válogatott március 8-11. között tartandó edzőtáborába, Lipótra! Büszkék vagyunk játékosainkra! Sok sikert kívánunk!