MA ESTE KUPAMECCS: WKW ETO- Mezőkövesd

Következő kupa ellenfelünk az NBI OTP Bank Liga jelenlegi harmadik helyezettje lesz ma este 18 órai kezdettel. Az ETO-t már új vezetőedzője Kondás Elemér fogja irányítani, aki Boér Gábort váltotta a kispadon.

A Mezőkövesd Zsóry FC az idei versenykiírás meglepetés csapata, amely a OTP Bank Liga harmadik helyét foglalja el, mindösszesen csak egy pontra lemaradva a Fehérvár FC-től. A Magyar Kupában a hatodik fordulóban léptek először pályára, amikor a Hévíz együttesét 0-6-ra győzték le, a következő fordulóban már nehezebb dolguk volt, mivel a Sényő - CARNIFEX FC alaposan megizzasztotta őket az első félidőben (1-2).

Az ETO-nál biztos nem játszik Kun Bertalan, aki az előző kupa mérkőzésen piros lapot kapott. Csapatunk először játszik NBI-es ellenfél ellen az idei kupa kiírásban, előzőleg az ESMTK-t (1-3) és az ASR Gázgyár (1-4) csapatait győztük le.

Most ugyanolyan bravúrra van szükség a Mezőkövesd ellen a továbbjutáshoz, mint három évvel korábban a DVSC ellen, emellett ki nem emlékezne arra, hoogy az ETO a Vasas és az Újpest dolgát alaposan megnehezítette, a továbbjutásuk csak a hosszabbításban dőlt el.

Reméljük jól folytatódik az ETO kupaszereplése és sikerül a 8. fordulóból továbbjutni. Hajrá ETO!