HIVATALOS – Kondás Elemér az ETO FC új vezetőedzője

A mai naptól Kondás Elemér veszi át a WKW ETO FC Győr irányítását. Sok sikert kívánunk!

Kondás Elemér vezetőedzőhöz pályaedzőként csatlakozik Herczeg Miklós és Tuifel Péter.

Kondás 1963. szeptember 11-én született Szikszón. Összesen 27 éven keresztül futballozott külömböző osztályokban. A DVSC-vel veretlenül nyert bajnokságot és Magyar Kupát is, 24 nemzetközi mérkőzésen vezette a csapatot. A Kisvárdával 2018-ban feljutott az NB1-be. Kétszer választották meg az Év Edzőjének, a Bay Béla díj büszke tulajdonosa.

Eredmények játékosként:

Magyar kupa: 1993/1994 negyeddöntő (DVSC)

NB I: 1994/1995 3. helyezés (DVSC)

NB II: 1995/1996 2. helyezés (KCFC-Hajdúszoboszló)

Edzői pályafutás:

2002–2004          DVSC, pályaedző

2004–2007          Létavértes

2007–2011          DVSC-DEAC

2011–2016          DVSC (Minden évben nemzetközi kupa, összesen 24 nemzetközi mérkőzés)

2017                   DVSC U16

2017–2018          Kisvárda FC

2019                  Debreceni EAC

2019 -                ETO FC Győr

Eredmények edzőként:

2011–2012: NB1 bajnok (DVSC) – veretlenül!

2011–2012: Magyar Kupa Győztes (DVSC) – veretlenül!

2014: Puskás Ferenc díj

2014: Bay Béla díj (Minisztériumi kitüntetés hosszú időn át végzett kimagasló oktató-nevelő munkáért)

2014:  Rangadó díj (MLSZ)

Kondás Elemérnek nagyon sok sikert kívánunk az ETO kispadján!

Hajrá ETO!

Vashkeba duplájával legyőztük a Somorját

Magabiztosan, nagy labdabirtoklási fölénnyel kezdtük a találkozót, több helyzetet is sikerült kialakítani a vendégek kapuja előtt. Az első játékrész ugyan még nem hozott gólt, azonban a második félidőben öt perc leforgása alatt megszületett a meccs összes találata. Végig kemény, ütközetes játék jellemezte a csapatokat, amiből az ETO jött ki győztesen, 2:1-re megnyerte a mérkőzést!

Fehér Miklósra emlékezünk

Fehér Miklósra emlékezünk 16 éve tragikus körülmények között hunyt el Fehér Miklós, az ETO és a magyar válogatott kiválósága, akadémiánk névadója, nemzetközileg elismert labdarúgó. Klubunk hagyományosan minden évben közösen megemlékezik sírjánál, valamint gimnazistáink mécseseket gyújtanak a kollégiumban felállított emlékhelyen.

Nemzetközi meccsekkel zárul a felkészülés

Utolsó megmérettetések következnek a jövő heti bajnoki rajt előtt. Szombaton 11:00 órakor a szlovák másodosztályú Somorját fogadjuk, vasárnap pedig a horvát első ligában szereplő Slaven Belupo otthonába látogatunk Kaproncába.