Békéscsaba-ETO mérkőzés előtti információk

A Békéscsaba 1912 Előre tájékoztatása a vasárnapi mérkőzéssel kapcsolatban.

Időpont: 2019. november 24. (vasárnap) 15:15 óra

Helyszín: Békéscsaba, Kórház utcai Stadion (5600 Békéscsaba, Kórház utca 6.)

Közlekedési információ: Figyelem! A Dedinszky Gyula utca egy részén építési munkálatok miatt időnként, csak az egyik sáv járható – torlódásra számíthatnak. Szintén torlódással és adott esetben tereléssel szükséges számolni a Dobozi út – Telep utca sarkán, a Röplabda Akadémia építési munkálatai miatt. Érdemes az előbb említett útvonalakat elkerülni!

Élő közvetítés: A mérkőzést az M4 Sport televízió élőben közvetíti.

Vendég szurkolók: A vendég drukkerek a számukra kijelölt, Munkácsy Hotellel ferdén szemben található őrzött parkolóban, biztonságos körülmények között állíthatják le gépjárműveiket és a Kórház utcán átkelve, a 1-es számú kapun léphetnek be a mérkőzésre. A parkolás ingyenes. A vendég szektorban büfé üzemel és mellékhelyiségek is biztosítottak. A tribün megnyitott részén 216 ülőhely (fehér színű) áll rendelkezésükre. Felhívjuk figyelmüket, hogy a jelenlegi állapot ideiglenes.

Kérjük, hogy a stadionon belül figyeljenek az építkezés miatti lezárásokra, semmiképpen ne lépjenek be az építési területre és saját érdekükben ne használják a lezárt szektorokat!

Belépőjegy információk: A mérkőzésre való belépéshez szükséges igazolás személyes beszerzéséhez NEM kötelező klubkártya, sem személyazonosításra alkalmas igazolvány. Tizenöt éves kor alatt a belépés ingyenes.

A hazai pénztár 13:15 órakor, a vendég kassza pedig 14:15 órakor nyit. A megváltott belépőjegyekkel korlátlanul lehet ki- és belépni a mérkőzés alatt. Aki a félidő után érkezik, ugyanúgy szükséges belépőjegyet vásárolnia.

A büfék 14:00 órától szolgálják ki vendégeinket.

A vendég jegy ára: felnőtt – 1000 Ft; diák/nyugdíjas – 500 Ft