Döntetlen Soroksáron

2-2-es döntetlenre végzett a WKW ETO FC Győr a Soroksár SC otthonában a Merkantil Bank Liga 16. fordulójában.

Csapatunk szerezte meg a vezetést Lovrencsics fejesével a 19. percben, de röviddel a szünetet követően Huszák egyenlített, miután előbb kiegyenlítődött, majd enyhe soroksári fölény jellemezte a játékot. A csereként beállt Orosz megszerezte a vezetést a 2. félidőben többet támadó hazaiaknak, azonban a hajrában Andric góljával kiegyenlítettük az állást. Kisebb szerencsével mindkét csapat megszerezhette volna a győzelmet, az ETO az első félidőben, a Soroksár pedig a szünet után növelhette volna előnyét.

SOROKSÁR SC – WKW ETO FC Győr 2-2 (0-1)

NBII Merkantil Bank Liga 16. forduló
Szamosi M. Sporttelep

Kiállítva: Huszák (90.)

Gólszerzők: Lovrencsics B. (19.), Huszák (52.), Orosz (72.), Andric (87.)

Soroksár: Varga- Gárdos, Takács, Gyömbér, Pászka - Derekas (Farkas 66.), Misic (Orosz 46.) - Csernik, Huszák, Korozmán – Pölöskei (Pál 82.). Vezetőedző: Lipcsei Péter

Győr: Rengel – Kalmár (Múcska 82.), Vukasovic, Gengeliczki, Kun - Bagi, Borbély (Kovács 59.), Simon, Andric, Vashkeba- Lovrencsics (Horváth Z. 59.). Vezetőedző: Boér Gábor

SOROKSÁR SC - WKW ETO FC GYŐR 2-2

2019. november 06. Szamosi Mihály Sporttelep | NBII Merkantil Bank Liga 16. forduló
Játékvezető: KOVÁCS LÁSZLÓ
Asszisztensek: (MEDOVARSZKI JÁNOS, BORNEMISSZA NORBERT)

Gólszerzők: Huszák (52.), illetve Lovrencsics B. (19.), Orosz (72.), Andric (87.)

93. Vége a mérkőzésnek! Köszönjük figyelmüket!
91. Horváth kapott sárga lapot visszarántásért.
90. 3 perc hosszabbítás!
90. Huszák kapta meg második sárga lapját, amiért kiállította a játékvezető.
87. Gól! 2-2 Jobb oldali szöglet után Andric egyenlített.
86. Kapu előtt kavarodást követően Gengeliczki fordult rá 5 méterről. Lövését Varga lábbal védte.
84. Farkas vezette keresztbe a labdát, ám amikor ziccerig jutott kapu fölé bombázott.
82. Pölöskei helyére Pál érkezett, illetve Kalmár helyére Múcska.
72. Gól! 2-1 Vezet a Soroksár. Orosz hozta helyzetbe Farkast, aki nem tudott Rengel alatt a kapuba passzolni. A labda viszont Pászka elé pattant, Orosz fejére varázsolta a labdát, aki a hosszúba fejelt.
66. Vukasovic rántotta le utolsó emberként Cserniket, sárgát kapott. Közben Derekas helyére Farkas érkezett.
59. Kettős cserét hajtott végre az ETO, Lovrencsics és Borbély helyére, Horváth Z. és Kovács K. érkeztek.
56. Huszák beadását Vukasovic fejelte ki Pölöskei elől.
54. Vezetőedzőnk Boér Gábor is sárga lapot kapott.
53. Csernik beadását Pölöskei 5 méterről kapu mellé fejelte.
52. Gól! 1-1 Kiegyenlít a Soroksár. Orosz oldalszabadrúgását a jó ütemben érkező Huszák vágta a léc alá.
50. A másik kapunál Korozmán 18 méteres lövése Bagiról szögletre pattant.
48. Lovrencsics Balázs lépett ki a labdával a belső védők között, de Varga leért még és lábbal védte a ziccert.
46. Cserélt a Soroksár Misic helyére Orosz érkezett.
45. A játékvezető 1 percet hosszabbított, majd véget ért az első játékrész!
40. Simon könyökölte le Gyömbért, amiért sárga lapot kapott.
39. Lovrencsics ütközött Pászkával, majd kapura fejelt. A visszazáró Huszák kivágta a labdát.
36. Vashkeba kapott sárga lapot Gárdos megrúgásáért, illetve Adnric kakaskodásért feleslegesen.
32. A tizenhatos sarkáról szabadrúgást végezhetett el Matic, lövése a sorfalról Takács felé pattant, aki nem támadta kellően a labdát, így nem jutott fejeshez.
29. Ezekben a percekben a Soroksárnak van több lehetősége támadni, Korozmán oldalszabadrúgását Gengeliczki fejelte ki a Takács elől.
25. Pölöskei Gárdost szöktette, aki éles szögből a hosszút vette célba. Lövése egy védőnk lábán megpattant, így védeni tudott az ETO kapusa.
24. Huszák hozta ki a labdát, majd Pölöskeihez passzolt, aki Korozmánt hozta helyzetbe. Éles szögből leadott lövését Rengel védte.
22. Andric futott el a jobb oldalon, majd laposan középre lőtte a labdát. Pászka az utolsó pillanatban mentett a hosszún érkező Simon elől.
19. 0-1 Góóóól! Az ETO megszerezte a vezetést! Lovrencsics Balázs fejesénél Varga már tehetetlen volt! Simon jobb oldali beadását Lovrencsics fejelte közelről a kapuba.
11. Korozmán szögletét kifejelték a védőink. A labdát Misic 17 méterről kapásból kapu mellé lőtte.
10. Lipcsei Péter kapott sárga lapot.
8. Derekas révén a Soroksár vezetett egy gyors kontrát, de Bagi visszaért és a tizenhatoson belül szerelni tudott.
7. Gárdos röviden szabadított fel, így Simon lövéshez jutott. Ez a labdát Gárdos blokkolni tudta.
3. Andric tört kapura Gárdos mellett. A hazai védő becsúszó lábán megpattant a labda, de soroksári kapus Varga bravúrral szögletre ütötte.
1. A fehér mezben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést!