ETO 115 Toto  |  Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek

Félbeszakadt a ZTE-WKW ETO találkozó

A viharos időjárásban kezdődő mérkőzésen a ZTE szerzett vezetést, amire gyorsan jött az ETO válasza. A mérkőzés 50. percében Pillók Ádám játékvezető félbeszakította a találkozót a zord időjárás és a további játékra alkalmatlan talaj miatt.

Ilyen esetben az MLSZ Versenybizottságának tájékoztatása szerint holnap születhet döntés a találkozó sorsáról.

Két lehetőség van:

1. Helybenhagyják a pályán elért eredményt
2. A félbeszakítás pillanatától folytatni kell a mérkőzés, amire a legnagyobb valószínűség szerint szerdán van lehetőség.

Friss: A félbeszakadt mérkőzés a csapatok - az MLSZ Versenybizottságának hétfői döntése értelmében - február 06-án szerdán  17:30-tól folytatják.

ZTE FC – WKW ETO FC Győr 1-1 (1-1) Félbeszakadt!
Gólszerzők: Bobál 27., Vukasovics 31.

ZTE Kezdő: Zöldesi – Lesjak, Babati, Bobál, Devecseri, Grumic, Kocsis, Bedi, Barczi, Bolla, Kiss
Cserék: Szemerédi, Madarász, Novák, Gajdos, Németh, Szépe, Szökrönyös
Vezetőedző: Dobos Barnabás

WKW ETO kezdő: Horváth – Kovács, Tar, Vukasovic, Völgyi – Bagi, Vashkeba, Petró (Tajthy 46.) - Andric Nemanja, Szimcsó, Lovrencsics
Cserék: Gyurákovics, Tajthy, Tóth, Szánthó, Vadász, Szalánszki

Az első félidőben keményen küzdöttek a csapatok az eső, majd havaseső áztatta pályán. Az irreális időjárás rányomta bélyegét a ZTE FC-WKW ETO FC Győr rangadó játékára.

A kezdeti ZTE meddő mezőnyfölény után kiegyenlítődött a játék, hazaiak távoli lövésekkel, az ETO főleg a szélekről beívelésekkel és pontrúgásokkal veszélyeztettek.

A vezetést végül a Zalaegerszegbe visszatérő Bobál szerezte meg egy győri védelmi hibát követően a 27. percben. A hazai támadó egyedül maradt, és higgadtan emelt a kapujából kifutó Horváth felett a győri kapuba (1-0).

Nagyon gyorsan válaszolt az ETO a vezető találatra, Völgyi pontrúgása után Vukasovics 3 hazai védőt is megelőzve vágta közelről a hálóba az ETO egyenlítésését (1-1).

Alig kezdődött el a második félidő, az 50. percben Pillók Ádám a mérkőzés játékvezetője félbeszakította a találkozót a további játékra alkalmatlan talaj miatt.

A Merkantil Bank Liga 23. fordulójának eredményei:

Budaörs–Nyíregyháza 3–2
(Stieber A. 35., 44. – a másodikat 11-esből, Fodor 79., ill. Kártik 1., Ötvös 52.)

Cegléd–Békéscsaba 0–4
(Viczián 16., Szatmári I. 18. –11-esből, Vólent 40., Mészáros M. 55.)

Dorog–Budafoki MTE 2–1
(Lénárth 25., Dlusztus 72., ill. Kovács D. 22.)

Kazincbarcika–Tiszakécske 5–0
(Fótyik 23., Kanalos 32., Oltean 44., Raul-Ioan 71., Lukács R. 88.) – Kanalos a 62. percben 11-est hibázott – vége

Monor–Csákvár 2–2
(Palincsár 30., Szuhodovszki 59., ill. Skribek 18., 36.)

Mosonmagyaróvár–Kaposvári Rákóczi FC 0–1