Itthon zárjuk az évet

Női labdarúgó csapatunk utolsó bajnoki mérkőzésén lép pályára. A 12. fordulóban az eddig mindössze három pontot szerző Szent Mihály FC –t fogadjuk hazai környezetben. A két együttes szeptemberben Makón játszott egymással, akkor Süle Dóra duplájával 2:1-re győztek a mieink.

Horváth Tamás csapata négy meccs óta nem kapott ki a bajnokságban és most is kötelező a győzelem!  Igaz néhányan kisebb sérüléssel bajlódnak, de remélhetőleg vasárnapra teljes lesz a keret és mindenki rendelkezésre áll majd az év utolsó találkozóján!

JET-SOL Liga, Női NBI 12. forduló
ETO FC Győr – Szent Mihály FC
2018. december 02. 11:00
Győr, ETO Stadion

Az előző mérkőzés összefoglalója az alábbi linken érhető el:

Bravúrral a négy között

Női labdarúgó csapatunk a bajnokságban második helyen álló MTK-t legyőzve bejutott a Förch Női Magyar Kupa elődöntőjébe. Horváth Cintia révén már korán, a nyolcadik percben sikerült megszereznünk a vezetést. A mérkőzés további részében kiegyenlített volt a játék képe, a hajrában viszont nagy nyomás alá helyeztek minket a vendégek, de végig fegyelmezetten játszva sikerült megtartanunk az előnyt és kivívni a továbbjutást.

Kupameccs következik

Női labdarúgóink szombaton 13:00 órakor hazai pályán fogadják az MTK együttesét a Förch Női Magyar Kupa negyeddöntőjében. A tavalyi évhez hasonlóan ismét a kék-fehérekkel találkozunk, akkor nem sikerült kivívni a továbbjutást, 2016-ban viszont az elődöntőben mi jöttünk ki győztesen és a fináléban szerepeltünk.

Hoztuk a papírformát

Női labdarúgó csapatunk 4:0-ás győzelmet aratott az MLE otthonában. Nehéz volt feltörni a zártan védekező hazaiakat, így a félidőben mindössze egygólos volt a különbség. A második játékrészben két perc után Süle Dóra megduplázta csapata előnyét és egyben góljai számát is. A hajrában egy kontra után Bódai kapott jó indítást, aki higgadtan passzolt a kapuba, ezzel megszerezve idei első találatát. A 87. percben a csereként beálló Fleck Nikolett állította be a 4:0-ás végeredményt.