Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek

Az Újpestet fogadjuk a Magyar Kupa 7. fordulójában

A ma délelőtti sorsoláson eldőlt, hogy az ETO október 31-én a címvédő Újpest FC-t fogadja a Magyar Kupa 7. fordulójában, a legjobb 64 csapat között.

Az Újpestet fogadjuk a Magyar Kupa 7. fordulójában

A 7. forduló hivatalos játéknapja október 31., a továbbjutás a legjobb 32 csapat közé egy mérkőzésen dől el. Ellenfelünk az NB I-es, címvédő Újpest FC.

Lebonyolítás:

Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik. A nyolcaddöntőtől kezdve viszont már oda-vissza vágós rendszerben zajlanak a párharcok.

Minden esetben az alacsonyabb vonalbeli csapatok a pályaválasztók, ha azonos osztálybeliek kerülnek össze, akkor az előbb kihúzott együttes.

Magyar Kupa, 7. forduló, párosítások:

Szarvasi FC (Békés megye I.)–Haladás
Sárvár FC (NB III)–Ferencváros
Jászberény (NB III)–Budapest Honvéd
Csákvár (NB II)–Paksi FC
Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia
Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda
ZTE (NB II)–DVTK
Vác FC (NB II)–MOL Vidi FC
Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK 
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–DVSC
ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC
Ménfőcsanak (NB III)–Mezőkövesd 
Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II) 
Érdi VSE (NB III)–Monor (NB II)
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–FC Ajka (NB III) 
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Békéscsaba (NB II)
Dabas (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II) 
Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II)
Sényő (NB III)–Makó FC (NB III)
III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 
Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 
Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)–Taksony SE (NB III) 
Szekszárd UFC (NB III)–Budafok (NB II) 
Iváncsa (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III) 
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Szentlőrinc SE (NB III)
Balatonlelle (Somogy megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Sajóbábony SE (NB III) 
TARR Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 
Körmendi FC (Vas megye I.)–Soroksár (NB II)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–BFC Siófok (NB II) 
SZEOL (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II)

További híreink

Ma 13 órakor Budaörs – WKW ETO FC Győr
Látogatás a Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Intézmény és Gyermekotthonban
Maci Kórház – „Menjünk együtt haza!”

Maci Kórház – „Menjünk együtt haza!”

2018-ban az ETO FC is csatlakozott a Maci Kórház – „Menjünk együtt haza!” jótékonysági akcióhoz, melynek idei célja, hogy megtöltsék a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház Gyerekgyógyászati részlegét plüssmackókkal.

Kiemelt támogatóink

Támogatóink