Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek

Magyar Kupa: A 6. forduló párosításai

A Magyar Kupa 6. fordulójában az ETO az NB III-as Kozármisleny ellen kezd. A Magyar Kupa-főtábla első fordulójának hivatalos játéknapjai szeptember 22., szombat és 23., vasárnap, ahol nincs villanyvilágítás, ott legkésőbb 15 óra lehet a kezdésidőpont.

Magyar Kupa:  A 6. forduló párosításai

fotó: https://www.mlsz.hu/hir/magyar-kupa-bataszeken-a-cimvedo-szegedre-latogat-a-ferencvaros

A párharcoknál mindig az alacsonyabb osztályú együttes a pályaválasztó. Ha azonos osztályú ellenfelekről van szó, akkor az elsőként kihúzott csapat lesz hazai pályán.

A párharcok egy meccsen dőlnek el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyes párbaj következik. A főtábla első körében 128 csapat érdekelt.

LABDARÚGÓ MAGYAR KUPA
A 6. FORDULÓ TELJES PÁROSÍTÁSA

Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (NB I)
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest (NB I)
Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I)
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Budapest Honvéd (NB I)
Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)

Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)

Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
BKV Előre (NB III)–DVSC (NB I)
Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia (NB I)
Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
Tállya KSE (NB III)–MTK (NB I)
Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
Hódmezővásárhely (NB III)–Vác (NB II)
Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
Siklós (Baranya megye I.)–Paks (NB I)
Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–Siófok (NB II)
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
PMFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
Dabas (NB III)–SBTC (NB III)
Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)

forrás: http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/magyar-kupa-szegedi-ellenfelet-kapott-a-ferencvaros-2656313?utm_content=buffer10e09&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb

További híreink

Sportágazati Szakképzés-fejlesztési Partnerség kérdőív

Sportágazati Szakképzés-fejlesztési Partnerség kérdőív

A felmérés és a projekt célja, hogy hozzájáruljon a felkészült és kompetens munkaerő kínálat növeléséhez és fejlesztéséhez a széles értelemben vett sportágazatban, melybe a rekreáció és turizmus szektorban dolgozó szakemberek is beleértendők.

A kórház gyerekosztályán jártunk

A kórház gyerekosztályán jártunk

Ma délelőtt 3 játékosunkkal, Koszó Balázzsal, Keserű Bencével és Jakab Dáviddal a Petz Aladár Megyei Oktató Kórház gyereksebészeti osztályán jártunk, ahol játékosaink társasoztak a gyerekekkel, mesét olvastak nekik és sokat beszélgettek.

Vereség Gyirmóton

Vereség Gyirmóton

Andric révén már a 11. percben megszereztük a vezetést, de a második félidőben a Gyirmót fordítani tudott.

Kiemelt támogatóink

Támogatóink