ETO-MVFC futsal döntők menetrendje

Kitűzték a futsal bajnoki döntő időpontjait, 9 nap múlva indulnak a döntő és helyosztók. A Címvédő Rába ETO nyolcadszor nyerhet bajnokságot, ha trónfosztás lesz, akkor az MVFC negyedszer. Három nyert meccs kell a végső győzelemhez. Az M4Sport a döntő mindegyik találkozóját élőben közvetíti.

Az ETO megnyerte a futsal NBI Rájátszásának B. csoportját és készülhet a bajnoki döntő mérkőzéseire, ahol a Berettyóújfaluval három nyert meccsig csatáznak a bajnoki trófeáért. Mivel a Beri nyerte a bajnokság első szakaszát, ezért Ők a pályaválasztók, náluk kezdődik a döntő sorozat.

Ha döntetlenre végződne a mérkőzés, 2x5 perc hosszabbítás, majd szétlövés (3-3 büntető-6m) dönti el a győztest.