Felsőház van, de győzelem nincs!

Női labdarúgásban ritkán látható 0-0-s döntetlent játszott egymással az ETO és az Astra együttese. Bár a találkozó előtt a győzelem volt a kitűzött eredmény, de elsődleges célunk a felsőházba jutás így is teljesült.

Az első negyedórában még egymást méregették a csapatok, majd az ETO átvette az irányítást. Először Süle, majd Fleck erőteljes fejesét hárította nagy bravúrral Kovács Klaudia, aki aztán az egész mérkőzés folyamán brillírozott. Labdatartásban és helyzetek kialakításában a győriek egyértelműen ellenfelük fölé nőttek, de sajnos a lehetőségeket nem sikerült gólra váltani. Így a női fociban igen csak ritka 0-0-s eredmény született. A mérkőzésen Süle Dóra és Sárosi Csilla is sérülést szenvedett, nekik mielőbbi jobbulást kívánunk!

Csapatunk így a tabella 4. helyén, két fordulóval az alapszakasz vége előtt, már biztos felsőházi tagként mehet telelni. Tavasszal még a Kóka otthonába látogatunk, majd hazai pályán fogadjuk a Ferencvárost.

Horváth Tamás: - Kemény küzdelem volt, két súlyos sérüléssel, sajnos mindkettő nálunk. Több helyzetünk is volt, de a kapusuk szenzációsan védett. A Viktória megtette nekünk, hogy két fordulóval a vége előtt felsőháziak legyünk, a mi mérkőzésünkben most ennyi volt. Természetesen nem állunk le, keményen dolgozunk tovább, vannak még céljaink. Mindenkinek köszönöm az éves munkát, bármilyen módon is segített nekünk.