Finisben a csoportelsőség

U15-ös bajnokság Már csak egy pontra a csoportgyőzelemtől!

Az alapszakasz hátralévő hét mérkőzésén csak egy pontot kell szereznie csapatunknak, és elsőként biztos résztvevője a megyei Final Four-nak az U15-ös korosztály.

Büksi Zsolt: ,,Két győzelemmel és egy vereséggel zártuk a  második játéknapot. A vereség ellenére nem kell szomorkodnunk, hiszen karnyújtásnyira vagyunk a megyei döntőtől. Nem tudtunk teljes kerettel kiállni a mai fordulóra, persze ez nem lehet mentség az elbukott 3 pontra. Tanulási szakaszban vagyunk egyelőre, így érthető, ha hibák csúsztak a csapatjátékba. A helyzetkialakítással nem volt gond, viszont nagyobb koncentrációra lesz szükség a jövőben az ellenfél és a saját kapunk előterében is.

Örülök, ha valahol jótékonykodhatnak és adományozhatnak játékosaink, de a pályán mi az ETO Futsal Club-ot képviseljük, nem pedig a Máltai Szeretet Szolgálatot!"