ETO FC Győr
ETO Futsal U15: Ötödszörre Final Four!

2018. Május 25 14:14:00. Péntek

Ebben a korosztályban az ETO Futsal U15 negyedszerre lehet bajnok! A vasárnap Üllőn megrendezésre kerülő Fiú U15 Futsal Final Fourban, a Győr mellett a Várda LA, a Városgazda UP, és az Illés Sport Alapítvány játsszanak az érmekért. Amennyiben az ETO U15 az elődöntőben legyőzi a Várda LA együttesét, illetve a döntőben pedig a Városgazda vs Illés Sport A. elődöntő győztesét is, négyszeres bajnok lehet!

Tovább a bejegyzéshez
7 nap a futsal döntőig

2018. Május 25 10:51:00. Péntek

7 nap és kezdődik a futsal bajnoki döntő! A magyar futsal elmúlt 10 évének két legjobb csapata, a hétszeres magyar bajnok Rába ETO és a háromszoros győztes MVFC-Berettyóújfalu fog a bajnoki trófeáért küzdeni.

Somogyi József 50 éves

2018. Május 24 14:01:00. Csütörtök

Somogyi József, az ETO korábbi játékosa, volt válogatott labdarúgó tegnap ünnepelte 50. születésnapját. Isten éltesse sokáig! Ebből az alkalomból Papp Győző készített vele interjút.

Negyedik helyen zárta a bajnokságot női labdarúgó csapatunk

2018. Május 24 13:12:00. Csütörtök

Élvonalbeli fennállása óta harmadszor léphetett pályára bronzmeccsen a Horváth Tamás vezette együttes. Az idei szezonban rengeteg fiatalt beépítve értek el szép eredményeket, köztük kétszer a címvédőt is legyőzték. Az ifjoncoknak végig több fronton kellett helytállni, így az utolsó megmérettetésekre kimerült a gárda. Ennek ellenére büszkék lehetünk a lányok egész évben nyújtott teljesítményére és bízunk benne, hogy jövőre a mieink nyakában csillog majd az érem.

ETO-MVFC futsal döntők menetrendje

2018. Május 23 13:00:00. Szerda

Kitűzték a futsal bajnoki döntő időpontjait, 9 nap múlva indulnak a döntő és helyosztók. A Címvédő Rába ETO nyolcadszor nyerhet bajnokságot, ha trónfosztás lesz, akkor az MVFC negyedszer. Három nyert meccs kell a végső győzelemhez. Az M4Sport a döntő mindegyik találkozóját élőben közvetíti.

Döntőben az ETO!

2018. Május 21 22:12:00. Hétfő

Sokan féltették az Alexet és Juanrát nélkülöző ETO-t a Veszprém ellen, de a többiek minden aggodalmat cáfolva magabiztosan győzték le a Veszprém együttesét és jutottak megérdemelten a futsal bajnoki döntőbe.

Rangadó eltiltásokkal

2018. Május 20 15:57:00. Vasárnap

Hétfőn ETO-Veszprém futsal rangadó lesz a Győr Városi Egyetemi Sportcsarnokban, a futsal NBI Rájátszásának 9. fordulójában. Alex és Juanra sem játszik a Veszprém ellen, nehéz mérkőzésre lehet számítani.