ETO FC Győr
Győzött az ETO a Bős ellen

2019. Július 17 23:29:00. Szerda

Küzdelmes mérkőzésen győzött csapatunk a kiválóan romboló Bős otthonában. Szimcso szerzett előnyt, amit a szünetig ajándék lehetőséggel kiegyenlített Gabcikovo.

Tovább a bejegyzéshez
Vereség Komáromban

2019. Július 17 13:23:00. Szerda

A főleg fiatalokból álló ETO a délelőtti komáromi edzőmérkőzésen 3-1-es vereséget szenvedett a Komáromi SE-től. Folytatás este a Gabcikovo ellen.

Ma duplán meccsel az ETO

2019. Július 17 08:17:00. Szerda

Az eredeti kiírással ellentétben idegenben játssza mai felkészülési mérkőzéseit az ETO a Center pálya felújítása miatt. Délelőtt Komáromban, este Gabcikovoban (Bős) vendégszerepelünk.

Kialakult az NB2-es csapat kerete

2019. Július 16 18:52:00. Kedd

Boér Gábor vezetőedző és stábja véglegesítette a WKW ETO FC Győr 2019/2020-as keretét. Külön öröm számunkra, hogy a keretben 9 fiatal is helyet kapott a Fehér Miklós Akadémiáról.

Bemutatkozik a női csapat új vezetőedzője

2019. Július 11 15:39:00. Csütörtök

Kulcsár Zsolt 23 éve dolgozik edzőként, az ETO-t pedig 2002 óta erősíti. Eddigi pályafutása során végigjárta a szamárlétrát – U8 és NBIII között minden csapatnál megfordult már. Ezalatt szép sikereket ért el, 4 bajnoki címet, három ezüstérmet és egy bronzérmet gyűjtött be különböző korosztályokkal.

Döntetlen a Puskás otthonában

2019. Július 10 21:54:00. Szerda

Az első félidőben a PAFC szerezte meg a vezetést, de jött az egyenlítésünk Vári B. révén, amire egy büntetővel azonnal válaszolt a Puskás. Feljavult a szünet után az ETO, Andric ki is egyenlített (2-2), ez lett a végeredmény.