Amire büszke vagyok Családom, Magyar Kupa győzelem
Egy mérkőzésre így hangolok Zenével
Céljaim a szezonra Segíteni a csapatot, megpróbálni feljutni

Kapcsolódó hírek

Fontos ETO győzelem! Zamostny 11-ese döntött

Zamostny 11-es góljával Szpari-ETO 0-1! Nagy küzdelemben fektette vállra a Nyíregyházát az ETO, Szentes Lázár győzelemmel debütált az ETO vezetőedzőjeként!

Zamostny duplájával magabiztos győzelem

A WKW ETO FC Győr végig határozott, támadó szellemű játékának és stabil védekezésének köszönhetően magabiztos, 2-1-es győzelmet aratott a Budafoki MTE együttese ellen a Merkantil Bank Liga 9. fordulójában.

Győzött az ETO Gyirmóton! Újabb lépés a bajnoki cím felé!

A küzdelmes, feszültségektől sem mentes városi rangadón 0-0-ás félidőt követően, Magasföldi szerezte meg a vezetést a 65. percben, majd Zamostny fejese döntötte el a mérkőzést. Az ETO FC Győr 16. győzelmét aratta zsinórban és egyetlen győzelemre van a bajnokság megnyerésétől.

Értékes 3 pont a Honvéd II. ellen

Hátrányba került a Honvéd II. ellen az ETO, de a zöld-fehérek meg tudták fordítani az állást a szünetig. A 2. félidőben fokozatosan fölénybe került a Győr és végül a vártnál könnyebben nyert, a végére elfáradó kispestiek ellen. A győri gólokat még az 1. félidőben Magasföldi, aztán Szabó Lukas szögletéből Kabangu (öngól), végül a harmadikat a szünet után Zamostny szerezte.

Roppant fontos győzelem

Nehéz első félidő után Zamosny Balázs duplájával 2-0-ra győzött az ETO FC Győr a VLS Veszprém ellen.

Egyre jobban játékba lendülnek!

Az első félidőben szinte végig dominálva Beliczky és Zamostny góljaival kettő, majd a csereként beállt Dudás büntetőjéből háromra nőtt volt az ETO előnye a Mosonmagyaróvár ellen. A MTE Jasanevic góljával kozmetikázott a végén, így 3-1-re győzött az ETO az MTE ellen egy lendületes, jó iramú mérkőzésen.

Kiütéssel nyert az ETO a Diósd ellen

Kabát Péter duplájával az élen, az ETO FC Győr, fokozatosan játékba lendülve hét gólos győzelemmel folytatta a pontvadászatot. Az Érd, a Kaposvár és a Csorna is nyert, velük együtt az ETO is begyűjtötte a kötelező 3 pontot.

Győzött az ETO Felcsúton

Az NBIII Nyugati csoportjának 11-ik fordulójában csapatunk a Puskás Ferenc Akadémia II. csapatának otthonából hozta el a 3 pontot.

Javított az ETO

Négy gólos győzelemmel köszörülte ki a csorbát a Komárom ellen az ETO FC Győr. Az első félidőben három, a szünet után pedig egy gól született.

Ötöt vágott az ETO a III. KER-nek!

Két tizenegyesgól, Zamostny dupla, 5-1-re nyert az ETO a III. KER ellen. Háromgólos vezetést követően növelni tudta kettővel az előnyét a Győr a szünet után, majd a váratlan vendégszépítés után küzdelmesebbé vált a mérkőzés. Az ETO magabiztosan győzött, de nincs változás a tabella elején mivel nyert az Érd, a Csorna és a Kaposvár.