Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  Audi Hungaria ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek

NBIII Nyugati csoport 29. forduló

0-0

Legfrissebb híreink

Döntetlen a szekszárdi elődöntőben

Női | Az Árkád ETO női futsalosai 1-1 döntetlennel zártak a Szekszárdi UFC otthonában egy pattanásig feszült, jó iramú mérkőzésen. Győrben fog eldőlni a döntőbe jutás.

Megint jön a „Nyugati Derbi”!

Női | A rájátszás utolsó előtti fordulójába Szombathelyre látogatnak női labdarúgóink. Abban bízva, hogy sikerül kiharcolni a pályaválasztói jogot a bronzcsatára.

Tripla siker a regionális döntőkben!
Könnyed siker a küzdelmes rangadón

Futsal | A négy találatig jutó szlovák légiós, Tomas Drahovsky vezérletével magabiztos, négygólos győzelmet aratott a címvédő Rába ETO Veszprémben az élvonalbeli futsal bajnokság rájátszásának második fordulójában.

0-0 az ETO-VIDI II. rangadón

Labdarúgás | Gól nélküli döntetlent játszott az ETO FC Győr a Videoton FC II. ellen az első zártkapus mérkőzésen. Hiába irányította az ETO a játékot, és megvoltak [...]

Hétfőn rangadó Veszprémben
Az idegek harca, egy percre a bravúrtól!

Női | Drasztikus időjárási körülmények között, fordulatos, jó iramú mérkőzésen Pádár utolsó percben szerzett találatával 4-3-as vereséget szenvedett csapatunk a bajnokaspiráns MTK otthonában.

Elődöntőbe jutott az Árkád ETO!

Női | A győri futsalos nők magabiztosan jutottak tovább a bajnoki negyeddöntőből, 12-0-ás összesítéssel, mindkét mérkőzésüket fölényesen megnyerve az Airnergy ellen.

A továbbjutásért játszanak!

Utánpótlás | A hétvégén négy futsalos csapatunk vesz részt továbbjutásukat is befolyásoló mérkőzéseken. Az ETO Futsal szinte mindegyik korosztályban eséllyel pályázik a bajnoki döntőbe jutásra.