Utánpótlás játékosaink az elmúlt szezonról

Ahogy az U16-U17-es korosztály sikeréről már beszámoltunk, most a többi ifjúsági bajnokság eredményeit is nagyító alá vesszük. A legidősebbektől a csapatkapitány Kelemen Bálint értékelt, a tizenöt éveseknél a 15 gólt szerző Ominger Gergő nyilatkozott, míg a legkisebbek támadója Puska Péter is visszatekintett.

U9: A Bayern és a Juve volt az ellenfél

Hétvégén az ETO U9-es csapata Bécsben vett részt egy nemzetközi tornán, ahol olyan csapatok ellen játszott, mint a Bayern München, Juventus vagy Salzburg. A fiúk sajnos nem tudták meglepni a szakmailag nyilvánvalóan előrébb tartó klubbokat, de értékes tapasztalokkal gazdagodtak, ami jól szolgálja a fejlődésüket.

Továbbra is elitakadémia az ETO

Az ETO U16-os és U17-es csapatai kiharcolták a bajnokságban, hogy jövőre is a 8 elitakadémia között, az utánpótlás bajnokság I. osztályában szerepelhessenek az ETO ifjúsági csapatai. Így az ETO utánpótlása továbbra is a legmagasabb szinten versenyezhet, Regionális központként a jövőben is a legnagyobb szerepet töltheti be a régió labdarúgó utánpótlásnevelésében.

U10: Hibátlán tornaszereplés

Gödöllőn vett részt a Juniális kupán az ETO U10-es csapata, ahol minden mérkőzését megnyerte és a torna gólkirálya is az ETO-ból került ki, Szép Márton révén.

Nemzetközi tornán szerepelt az U9

Hétvégén az U9-es korosztály egyik része, három U8-sal kiegészülve, Szombathelyen vettek részt egy nemzetközi tornán. A 20 csapatos mezőnyben a 8. helyet sikerült megszerezni.

U12: Irány New Jersey!

Az ETO U12-es csapata nyerte meg a Danone kupa országos döntőjét, így utazhatnak New Jerseybe, ahol 32 ország legjobb csapatával mérhetik össze erejüket a világ legnagyobb gyermekeknek szervezett tornáján. A fiúk minden csoportmérkőzésüket megnyerve jutottak a döntőbe, ahol a Puskás Akadémia ellen hódították el a trófeát.

Futsal U17: Megvédte bajnoki címét az ETO!

Az U17 Final Four Döntőjében nyert az ETO és ÚJRA BAJNOK!Magabiztos 5-3-as győri győzelem született a Haladás VSE ellen az U17-es fináléban. 5 góllal is vezetett az ETO, de a Hali a végén kozmetikázott,.

Szépen zárta a szezont az U15

Az ETO Stadionban megrendezett utolsó U15-ös bajnoki mérkőzésen az ETO 3-0-ra győzte le a Debrecen csapatát. Varga Antal fiai nagyszerű szezont zártak, csak épphogy maradtak le a dobogóról. A csapat házigólkirálya Volter Patrik 21 találattal a góllövőlista 4. helyén végzett.

Futsal U20: Kezdődik a Final Four

A Rába ETO U20-as csapata a „királyi” korosztály négyes döntőjében klubsporttörténeti siker küszöbén.

Juanra: Készen állunk és győzni szeretnénk!

Az ETO Futsal U17 csapata impozáns teljesítménnyel jutott korosztálya Final Fourjába, ahol a Haladás, a Berettyóújfalu és az Aramis fog összecsapni az U17-es bajnoki címért.