SZÍNES PROGRAMOK! KILENCEDIK ÉVE, IDÉN IS FUTSAL TÁBOR!

Már lehet jelentkezni a közkedvelt ETO Futsal táborra! Gyertek! Várjuk a lányokat is! A programok bővültek, állatkerti látogatással! A júliusi 3. turnusban indul Balázs Zoli kapustábora!

Három turnust indít az ETO Futsal a nyáron a sportolni és futsalozni vágyó gyerekeknek. A már hagyományos futsal tábor rengeteg programot kínál a futsal mellett is, érdemes jelentkezni rá!

Időpontok: június 18-22, június 25-29, július 23-27 (+Balázs Zoltán kapustábor).

A tábor ára alig változott (29.000 Ft/fő), testvéreknek továbbra is kedvezményes! Gyertek! Várjuk a lányokat is!

Börcsi kirándulás, evezés, ebéd, bográcsozás, edzés, programok

A napi programok reggel 8-tól délután 18 óráig tartanak.

A futsal tábor 3 étkezést is tartalmaz, a futsal foglakozásokat szakedzők, és a klub játékosai tartják.

ETO Futsal U15: Ötödszörre Final Four!

Ebben a korosztályban az ETO Futsal U15 negyedszerre lehet bajnok! A vasárnap Üllőn megrendezésre kerülő Fiú U15 Futsal Final Fourban, a Győr mellett a Várda LA, a Városgazda UP, és az Illés Sport Alapítvány játsszanak az érmekért. Amennyiben az ETO U15 az elődöntőben legyőzi a Várda LA együttesét, illetve a döntőben pedig a Városgazda vs Illés Sport A. elődöntő győztesét is, négyszeres bajnok lehet!

7 nap a futsal döntőig

7 nap és kezdődik a futsal bajnoki döntő! A magyar futsal elmúlt 10 évének két legjobb csapata, a hétszeres magyar bajnok Rába ETO és a háromszoros győztes MVFC-Berettyóújfalu fog a bajnoki trófeáért küzdeni.

ETO-MVFC futsal döntők menetrendje

Kitűzték a futsal bajnoki döntő időpontjait, 9 nap múlva indulnak a döntő és helyosztók. A Címvédő Rába ETO nyolcadszor nyerhet bajnokságot, ha trónfosztás lesz, akkor az MVFC negyedszer. Három nyert meccs kell a végső győzelemhez. Az M4Sport a döntő mindegyik találkozóját élőben közvetíti.