Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia  |  ETO U16 Football Cup  |  Elérhetőségek

Utánpótlás edzőmérkőzések

Végleges az Akadémia utánpótlás csapatainak felkészülési terve is, január 17. - február 27. között számos edzőmérkőzéssel készülhetnek az U19-U12 csapatok az eredményes tavaszi szezonra.

Utánpótlás edzőmérkőzések

Utánpótlás edzőmérkőzések 2018. január-február

A mérkőzések időpontjai megtalálhatók az utánpótlás szülői tájékoztató fül alatt is! (http://www.eto.hu/szuloi-tajekoztato-akademia/)

Január 17. Szerda 
U15 | 10:00 - ETO FC Győr - FKM Nové Zámky (SVK) - ETO Műfű
U13 | 12:00 - ETO FC Győr - Nové Zámky (SVK) - ETO Műfű

Január 18. Csütörtök
U14 | 12:00 ETO FC Győr - TJ Horné Saliby - ETO Műfű

Január 19. Péntek
U19 | 10:00 ETO FC Győr U19/U17 - STK Samorín (SVK) - ETO Műfű
U16 | 12:00 ETO FC Győr - STK Samorín (SVK) - ETO Műfű

Január 21. Vasárnap
U12 | Szarka Zoltán emléktorna - Bükk

Január 23. Kedd
U19 | 13:00 AS Trencín (SVK) - ETO FC Győr 
U17 | 13:00 AS Trencín (SVK) - ETO FC Győr 
U16 | 11:30 - ETO FC Győr - AS Trencín (SVK)- ETO műfű
U15 | 12:30 Inter Bratislava (SVK) - ETO FC Győr 
U14 | 13:15 - ETO FC Győr - AS Trencín (SVK) - ETO Műfű
U13 | 17:15 ETO FC Győr - KFC Komárno (SVK) - ETO Műfű
U12 | 16:00 ETO FC Győr - MSK Velky Meder (SVK) - HMF

Január 26. Péntek
U19 | 10:00 ETO FC Győr U19/U17 - Inter Bratislava (SVK)- ETO Műfű
U16 | 12:00 ETO FC Győr - Inter Bratislava (SVK) - ETO Műfű
U14 | 10:00 Inter Bratislava (SVK) - ETO FC Győr 
U12 | 12:00 Inter Bratislava (SVK) - ETO FC Győr 

Január 27. Szombat
U15 | 9:30 FKM Karlová Ves (SVK) - ETO FC Győr 
U13 | III. Kon-Truss Cup - Dunaszerdahely 

Január 27-28
U19 | Alcufer Kupa

Február 2. Péntek
U19 | 18:00 Admira Wacker (AUT) - ETO FC Győr 
U16 | 16:00 Admira Wacker (AUT) - ETO FC Győr 
U15 | 16:00 Admira Wacker (AUT) - ETO FC Győr 
U14 | 11:00 ETO - FC Győr -  Tabán SC - ETO Műfű
U13 | 12:45 - ETO FC Győr - Tabán SC - ETO Műfű
U12 | 12:45 - ETO FC Győr - Tabán SC U12 - HMF

Február 3.  Szombat
U17 | 10:00 Slovan Bratislava (SVK) - ETO FC Győr 

Február 6. Kedd
U17 | 10:00 1. FC Prostejov (CZ) - ETO FC Győr U17/U19
U16 | 12:00 1. FC Prostejov (CZ) - ETO FC Győr 

Február 9. Péntek
U17 | 12:00 Baník Ostrava (CZ) - ETO FC Győr 
U16 | 10:00 Baník Ostrava (CZ) - ETO FC Győr 
U15 | 12:00 ETO FC Győr - Baník Ostrava (CZ) - ETO Műfű 
U14 | 14:00 ETO FC Győr - Baník Ostrava (CZ) - ETO Műfű
U13 | 14:00 AS Trencín (SVK) - ETO FC Győr 
U12 | 14:00 AS Trencín (SVK) - ETO FC Győr 

Február 10.  Szombat
U19 | 11:00 ETO FC Győr - MSO Stúrovo felnőtt (SVK) 

Február 16. Péntek
U15 | 11:00 ETO FC Győr - FC Nitra (SVK) - ETO műfű
U14 | 13:00 ETO FC Győr - FC Nitra (SVK) - ETO Műfű

Február 17. Szombat
U19 | 11:00 ETO FC Győr - Sturm Graz (AUT) - DAC Műfű
U17 | 13:00 ETO FC Győr - Sturm Graz (AUT) - ETO Műfű
U16 | 12:00 Rapid Wien (AUT) - ETO FC Győr 
U13 | 14:00 FC Nitra (SVK) - ETO FC Győr 
U12 | 15:30FC Nitra (SVK) - ETO FC Győr 

Február 23. Péntek
U13 | 12:30 FC Petrzalka (SVK) - ETO FC Győr 
U12 | 10:00 ETO FC Győr - TJ Horné Saliby - HMF

Február 27. Kedd
U14 | 12:00 Grund FC - ETO FC Győr 
U13 | 14:00 Grund FC - ETO FC Győr 

Eredményes felkészülést és sikeres tavaszi szezont kívánunk minden UP csapatunknak!

Hajrá ETO!

További híreink

Díjazták a legjobbakat

Díjazták a legjobbakat

Tegnap megtartották a Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia évzáró ünnepségét, ahol korosztályonként díjazták a legjobb fiatal játékosokat. Az idei Fehér Miklós Díjat az NB II-es csapatban alapembernek számító Kovács Krisztián kapta, aki az év utolsó bajnokiján a Kisvárda ellen gólt is szerzett.

U10: Győzelem a Csepeli Téli Teremtornán!
UP: 21-ből 19 pont a hétvégén

UP: 21-ből 19 pont a hétvégén

Utánpótlás csapataink elképesztő sikeres hétvégét tudhatnak maguk mögött, hiszen a 7 lejátszott meccsből 6 győzelem és 1 döntetlen született, 23:1-es gólarány mellett.

Kiemelt támogatóink

Támogatóink